2737
2734
عنوان

پسرای نی نی سایت یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 33 پست
از شر شیطان صلوات میفرستی؟🤣

جدی میگمممم.  من هنوز تو خیابون چیزی نگفتم

اعتماد به نفسش نداشتم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
نمیدونن فق خودمون میدونیم معنیشو😂😎

بنازم😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهی ننه😂

ببین اصلا بد قیافه نیستم به نظر خودم خوبم ها. مورد خیلی پیش اومده. اما از تیکه انداختن متنفرم. گاهی وقتا به یه دختر تیکه میندازن. من متوجه میشم. دیدم. دختر از ترس مثل بید می لرزه. و درست نیس

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
چرانمیشه لایکت کنم

نمیدونمم😁 

چطوری خوبیی😗

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738
ببین اصلا بد قیافه نیستم به نظر خودم خوبم ها. مورد خیلی پیش اومده. اما از تیکه انداختن متنفرم. گاهی ...

واقعا نگین

من یه بار سر ظهر بود و تنها بودم به شدت حالم بد شد

همین رویه رو ادامه بدین

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
نه به اسم کاربریت  نه به اعتماد به نفست🥹😂

من خودم ترسناک نیستم زندگیم ترسناک. کسی نمیتونه بیاد توش و همراه بشه

خوبم توخوبی؟سایت باهام لج کرده نیام دیگه اصلا یه وضعیه ها تومیتونی راحت بیای؟

عالیم 

هی ارور میده باز درست میشه😂

واقعا نگین من یه بار سر ظهر بود و تنها بودم به شدت حالم بد شد همین رویه رو ادامه بدین

دیگه اون زمان که جون بودیم نکردیم حالا شدیم پیرمرد.  ۳۰سالللل

2706