2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا دوست دارین هی عمر زود بگذره؟فروردین طولانیه پاییز فلانه تابستون بیساره 

بابا شاید دوراز جون همتون  اخرین بهارمن یکی  باشه چرا عجله دارین بفرما فروردین تموم شد حالا چی شد مثلا؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

هنوز چند ساعت دیگه مونده

که خودش به چند قرن تبدیل میشه😒😒🚶‍♀️🚶‍♀️

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔

معمولی بود 😐تازه خیلی هم زود تر گذشت .نمیدونم چرا گیر داده بودن بهش .بابا ما کنکور داریم 😒

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
چرا دوست دارین هی عمر زود بگذره؟فروردین طولانیه پاییز فلانه تابستون بیساره  بابا شاید دوراز جو ...

آره خیلی افتاده سر زبونا که وای فروردین خیلی طولانیه چرا تموم نمیشه

فکر میکنن جمله بامزه ازی دارن میگن

در حالی که بهترین ماه ساله

2706