2737
2734

بچه ها حالش بد شد بردیمش دکتر

گفت زیاد امیدوار نباشیم😔😔😔😔😔😔😔😔

ب مامانم نگفت ب ما گفت 

مامانم همش گریه میکنم 

اصلا داغون شدم 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

عزیزم برا ارامشش دعا کنید قران بخونید ادمی که غسل به گردنشه نزدیکش نره 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه شرایطی سختی  ما هم مریض بدحال داشتیم هر لحظه اش درد و نگرانی بود هم برای ما هم اون🥺

😔😔😔😔😔😔

خدا صبر بده به هممون

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2728
عزیزم برا ارامشش دعا کنید قران بخونید ادمی که غسل به گردنشه نزدیکش نره 

ممنون عزیزم اره میخونم

ببخشید علتش اینکه کسی ک غسل نداره سمتش نره چیه؟ 

ممنون عزیزم اره میخونم ببخشید علتش اینکه کسی ک غسل نداره سمتش نره چیه؟ 

خیلی ببخشید برای راحت جون دادن توصیه میشه 😔😔

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
خیلی ببخشید برای راحت جون دادن توصیه میشه 😔😔

باشه عزیزم حتما

ممنونم😔😔😔😔😔😔😔