2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری لکه بینی داشتن

168 بازدید | 43 پست

من ۱۴ روز از وقتم گذشته

دو روز قبل پریودی بعد رابطه خونابه داشتم صب تست دام مثبت بود ازمایشم مثبت بود چون سابقه دو سقط داشنم ب دکتر گفتم بهم شیاف بده تا دوروز بعد مصرف شیاف هیچ مشکلی نداشتم رفتم شهرستان امدم لکه بینی گرفتم اصلا بند نمیاد در حد دسمال کشیدنه،یا ابکی ولی قهوه ای.کیا اینحوری بودن؟کمرتون درد میگرفت،گاهی حس پریودی و سستی کمرم بهم دست میده میخام بمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از چ موقع لکه گرفتید کی بند امد چیکار کردید

چند روز اول بارداری لکه بینی داشتم..رفتم دکتر دارو داد..آخه من خیلی زود فهمیدم باردارم...یادم نیست دقیقا چه دارویی داد..ولی فقط چندروز بود..زود خوب شدم..

2740

کسی سقط داشته شیافم استفاده میکنه سه ماه اول سفر نمیره حتی ی ساعته

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

اسی سری های قبل که سقط داشتی چجوری بود با لکه بینی شروع میشد من ده روز از موعدم گذشت و باردارم درد دارم و لکه بینی گاهی خونریزی خدا کنه خودش بیاد

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم
خداروشکر انشالل۶ واسه منم بند بیاد و مشکلی نباشه

انشاالله بند میاد...نگران نباش..

دکتر رفتی؟؟من دوستمم لکه بینی داشت..می‌گفت برای اینکه پسره لکه بینی داریم..دوتاییمونم بچه هامون پسر بودن..

2706