2733
2734
عنوان

بلیط کاخ نیاوران با تخفیف

| مشاهده متن کامل بحث + 2113 بازدید | 107 پست
عنمم حساب نمیکنم😘

@niniyar_5    

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خب خودش به بچه هاش اسیب زده فقط اسیب بوده هیچ بازخورد مثبتی نداشته هیچ کمکی هم به جامعه نکرده  ...

من در مورد آدم معتاد حرف نزدم. بچه آدم معتاد و قاچاقچی و خلافکار رو گفتم که نه جامعه کمکی بهش می‌کنه و نه باباش کمکی بهش کرده. خود بچه که مقصر نبوده توی همچین خانواده ای به دنیا اومده

ولی بچه آدم شهید حداقلش اینه که دیگران از پدرش به بزرگی یاد میکنند و باباش آدم حسابی بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در مورد آدم معتاد حرف نزدم. بچه آدم معتاد و قاچاقچی و خلافکار رو گفتم که نه جامعه کمکی بهش می‌کنه ...

انتخاب ادماس که این دو دستگی رو ایجاد میکنه همه چیز از اینده به انتخاب ادما بستگی داره که کدوم راهو انتخاب میکنن

2731
تاپیک سرکاریه و استارتر میخواد خانواده ایثارگران رو بد جلوه بد وگرنه جانباز شیمیایی ۵ درصد نیست  ...

واقعا

والا ترکش هم ۵درصد نیست چه برسه شیمیایی

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
من سالها از پدری که تحت تاثیر امواج و شیمیایی بود مراقبت کردم پدرم هم به خاطر خدا نرفته به خاطر حفظ ...

چقدر گستاخ و بی تربیت هستید شما! پدر شما خوبه ۲۵ درصد سهمیه داره اینجوری نگاه از بالا به پایین دارید! شهید میشید چیکار میکردید! انسان فداکار واقعی فروتن و متواضعه و منت کاری که کرده رو نمیذاره. برای مردم هم چنین افرادی قابل احترامن. اونم فقط خودشون نه تخم و ترکه ایشون مثل شما که فکر میکنن همه ارگان ها وظیفه ارائه خدمات نصف قیمت بهشون دارن!

2740
متاسفم براتون الان دویدی رفتی از من آتو بگیری راست میگن هرچی پشت سر یه عده از شما میگن 

شما یکی زدی یکی خوردی !

الان چرا ناراحت شدی ؟؟

خب راست میگه دیگه ،،،،چطور شما هرچی دلت بخواد تاپیک میزنی ،،،بقیه نمیتونن!حالا دلش خواسته زده ،،،،

خب اگه نمیتونی کمک کنی و اطلاعی نداری نکن ،،،،ولی دیگه کامنتی که کمکی به استارتر نمیکنه نزار 

کاری به استارتر ندارم که لحن و برخوردش اصلا قشنگ نبود

روی صحبتم با اونایی هست که میگن خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران سو استفاده میکنن!

واقعا بخور بخور و چپاول و غارت بچه های یه سریارو نمیبینید گیر دادید به یه عده که فقط برای اینکه دهنشون رو ببندن یه سری مزایا بهشون دادن؟واقعا جای تاسف داره مملکت رو آبه و هرکی هرکیه زوم کردید به یه عده که آزاری واسه مملکت ندارن

2706