2733
2734
عنوان

بلیط کاخ نیاوران با تخفیف

| مشاهده متن کامل بحث + 2113 بازدید | 107 پست

جدیدا خیلی میبینم یه سریا به دروغ با این حرفا میخوان اینجور آدما رو خراب کنن امیدوارم شما جزوشون نباشی 

🇵🇸🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹تاپیک های صلوات تگم کنید🌹کاربری دونفره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان سرکاریه .استارتر میخواد خانواده های ایثارگران رو بد جلوه بده تا ملت توهین کنن به ایثارگران‌

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

قفل کن استاتر رفتارت خوب نبود بقیه هم عصبی هستند اومدن اینجا خالی بشن ،،استاتر هم ک گل ب خودی میزنه ب خودش و تاپیک‌ رو کلن منحرف کرد به تنه 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2728
دوستان سرکاریه .استارتر میخواد خانواده های ایثارگران رو بد جلوه بده تا ملت توهین کنن به ایثارگران‌

مشخصه و الا نصف مملکت جانبازی پنج درصد دارن

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

بله درسته

وگرنه فرزندان و خانواده های ایثارگران خیلی باشعور تر از این حرفها هستند 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
2740

اسی مردم اینجا دنبال اینن ببوفتن به جون هم این چیه سوالیه زنگ بزن به اونجا

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
بله درسته وگرنه فرزندان و خانواده های ایثارگران خیلی باشعور تر از این حرفها هستند 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤥🤥🤥🤥

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.
بله درسته وگرنه فرزندان و خانواده های ایثارگران خیلی باشعور تر از این حرفها هستند 

بله اصلا یجور مشکوکی به کاربرا توهین میکنه . 

و اینکه موضوعش کاخ نیاوران و ایثارگری

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

کاخ نیاوران 

برا هر تالار ۴ هزار میگیره

ما چهار نفر هستیم همشون‌کامل نگاه کردیم شد ۱۱۰هزار

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤥🤥🤥🤥

زشته🤨

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2706