2733
2739

رفتم خونه قبلی مادرشوهرم چندتا وسیله بود بردارم،دخترمم باهام بود،۹ سالش هست و از زن قبلی شوهرم هست.همسایشون دیدم و وایساد احوال پرسی بعدم جلوی بچه گفت واای این بچه را هنوز دارید؟قبول کردی نگهش داری؟چه سخت،خودتم بچه داری؟گفتم بله بچه دارم و ایشونم گل دختر خودم هست.زن پررو دوباره گفت این حرفا تعارفه چه بزرگ شده شوهرش بده بره خودت را راحت کن.

من فقط با یه پوزخند گفتم براتون متاسفم بابت طرز فکرتون و زود فاصله گرفتم ولی دخترم بغض کرد.

میگم کاش بیشتر جوابش را داده بودم.خیلی بی زبونم،نه؟

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

اصلا از خودم بدم اومد بابت بی زبونیم

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی عالی جواب دادی.فقط یه خفه شو زنیکه فضول هم میگفتی تکمیل بود

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  

ول کن بابا حوصله داری با یه همچین بیشعوری هرچقدر بحث کنی بازنده ای‌.

هیچ وقت با خوک کشتی نگیر؛ کثیف میشی؛ ببری و ببازی در هر صورت ننگه و از همه مهمتر خوک از اینکار لذت میبره

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
منظورش چی بوده

منم نفهمیدم.میگه چون بچه زن اول شوهرت هست نگهش ندار.نمیدونم به من تیکه انداخت که چرا با مرد بچه دار ازدواج کردم نمیدونم بیشعور و فضول بود چمیدونم

2740

خوب گفتی 

برای بچها خوراکی و اسباب بازی بخر یکم اروم شه 

باهاش حرف بزن بگو مردم هم هرچی بگن تو دختر منی مهم من و تو بابا هستیم که همدیگه رو دوست داریم مردم فقط حرف میزنن

سعی کن دفعات دیگه با بچها نری اونجا

درد
اصلا از خودم بدم اومد بابت بی زبونیم

تو عالی جوابش دادی عزیزم اعصابت و فکرت و سر این جور افراد نزار .. مهم نیس ک چی گفته اون بیشعوری خودشو ثابت کرد .. و توهم خیلی آگاهی داری ک اینجور جوابش دادی 

میتونسی بگی بتوچه ب تو ربطی نداره اما نگفتی این یعنی قدرت 👌🏻🤌🏻 فکرت آزاد کن 🌱

منم نفهمیدم.میگه چون بچه زن اول شوهرت هست نگهش ندار.نمیدونم به من تیکه انداخت که چرا با مرد بچه دار ...

به حساب خودش خودشیرینی کرده ومیخاسته اینطور خودشو به تونزدیک کنه وسفره دلتو براش بازکنی واونم فضولیش و کامل کنه.

به دخترت بگو متوجه شدم اون خانم پرت و پلا گفت احساس بدی پیدا کردی ، بهت حق میدم کاهی اوقات آدم ممکنه از بعضی حرفا ناراحت بشه میخوای در موردش حرف بزنیم ؟ 

بعد بگو همه آدم ها برای استفاده از کلمات باهوش عمل نمیکنن گاهی اوقات بعضیا نمیتونن از کلمه های درستی استفاده کنن این ناتوانی اونا توی حرف زدنه نه مشکلی توی ما 

پس ازت می‌خوام حرف هاش رو اینطوری برای خودت معنی کنی که اون زن ناآگاه و کم هوشه و حرف زدن بلد نیست وگرنه یه آدم با هر ضریب هوشی نرمالی فهمیدن این مسأله براش خیلی ساده ست که همه مادر پدرا عاشق بچه هاشون هستن و من و بابایی هم عاشق تو و فلانی هستیم  

از موضع قدرت با بچه ت حرف بزن بذار اون هم قدرتمند فکر کنه در مورد این حرفا

خوب گفتی  برای بچها خوراکی و اسباب بازی بخر یکم اروم شه  باهاش حرف بزن بگو مردم هم هرچی ...

آره کلی باهاش حرف زدم

ولی از اون موقع دیگه بیشتر میره تو اتاقش

حس میکنم ترسیده یا نگرانه،میرم پیشش و باهاش بازی میکنم ولی تو چهرش شادی همیشه نیست

2706