2733
2734

دوستان من بصورت قهر از خونه شوهرم اومدم خونه بابا 

ب محض اینک رفتم شوهرم  زنگ زد ب مامانم ک فهر کرد اومد کلی بدم رو گفت . همچنبن مادرش 

الان چند روز دیگه میخواد بیاد دنبالم ولی اضطراب دارم می ترسم دعوا بشه بیاد خونمون. از مادرش بدم میاد دلم نمبخواد بیاد خونمون . با خانوادش تو یه محله هستیم .از همشون بدم میاد  حالم از محلشون بهم میخوره . احساس می کنم غریبم کنارشون . چون همشون یه جورایی فامیلا 

حس می کنم شوهرمم برام غریبست یه شب تو خونه شدیدا حس تنهایی و غریبگی کردم کلی گریه دلم مامانمو میخواست  به شوهرم پیام دادم گفنم با اینک کنارت میخوابم ولی انگار غریبه ای نامحرمی برام . نمی دونم بنظرتون چند سال بگذره بچه دار بشم خوب میشه . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر میکنم رفتار شوهرتون هم مؤثره تو این حس

خیلی سخته 

باهاش صادقانه صحبت کن باهم وقت بگذرونین

من خیلی درکت میکنم

چشم باز کردم دیدم خانوادم با خانواده همسرم به توافق رسیده و برای اولین بار تو آزمایش عقد دیدمش🤦‍♀️

2738
منم الان چند روز برگشتم از خونه بابام از همه شون حتی شوهرم متنفرم حامله م هستم تو این شرایط

ای بابا   هر چی هیچی نیس   هرموناتم داغون میشه ک ۰۰۰ بدتر  بدت میاد    یه بنده خدایی شوهرشو میدید تو بارداری بالا میاورد در این حد ۰۰۰۰

ای بابا   هر چی هیچی نیس   هرموناتم داغون میشه ک ۰۰۰ بدتر  بدت میاد    ...

نه من دلمو شکستن هیچ وقت دلم باهاشون صاف نمیشه خیلی اذیتم کردن با این وضعم

لایک نکن عشقم آفرین 😊😊😊