2737
2734

سلام 

سرویس مدرسه خواهرم  زنه ادم خیلی خرابیه و بدون تعارف میگه اره با فلانی ......کردم و......

دخترش هم کلاسیه خواهرمه 

دخترش رفته تو ماشین از مامانش کارت گرفته رفته دنبال خواهرم که برن بستنی بگیرن بعد زنه گزاشته رفته.دخترش اجازه نداده خواهرم به پدرم زنگ بزنه گفته مامانم بر میگرده میبینه نیستیم نگران میشه 2ساعت موندن تو خیابون بعد زنه به بابام زنگ زده که اره بدون اجازه من رفتن در صورتی که به مامانش گفتن که ما داریم میریم سوپر مارکت 

بعد دختره به مامانش زنگ زده گفته سوار ماشینشون شو بیا خونه 

ی بار هم امتحان ترم داشتن دختره قبل خواهرم دیر کرده بوده 20دیقه خواهرم رفته پایین دیده گذاشته رفته امتحانشم دیر شده 

چند روز هم ماشینش برای بی حجابی توقیف شده زنگ زده که نمیام منم براش اسنپ گرفتم نزدیک 200تومن شود 

ولی برای کلاس تقویتی پدرم زنگ زده بیا سر راه تو مسیر دنبال  خواهرمم بیایید . سر دختر خودش  داد زده اره  دیگه نمیام دنبالت ببرمت کلاس من بی کار نیستم که ببرم بیارمت تو این مسیر بعد تو صورت خواهرممم نگاه کرده که نگو من بیام 

شما بگید چی کارش کنیم ؟!؟

انقدر از این کارا کرده بیچاره خواهرم مونده وسط خیابون 

ماهی هم ۱ملیون میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخر ماهه از همین ماه با اسنپ بره بهتره و خیال راحت تر

از سال بعد هم با سرویس مدارس بفرستید نه این غیر رسمی ها آشناها 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2728

چه پرو هست

بعضی از خانم های راننده سرویس خیلی اعصاب خورد کن هستن

منم امسال با ای زنه داغون شد مغزم

چند سال مرد بود بخدا یه ذره مشکل نداشتیم😖🤦🏻‍♀️

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
2740
2706