2733
2734

چه طور پست های خود را در شرایط خرابی سایت ویرایش کنیم؟

از ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ این بخش خراب شد (عمدی)

✅️ پستی که ریپلای نباشه راحت میشه ویرایش کرد.

🟥 🟩  اما پستی که ریپلای کرده باشین رو خطا میده از یکی از این روش ها انجام بدین:

من روش های آسون رو میگم:

🟥 روش کاربر @آب_آلبالو    

برای ویرایش بزنین روی سه نقطه زیر پست بعد بزنین روی آن مربع قرمزی که داخلش اشاره به چپ هست ◀️ بین دو تا QUOTE هست بعد زیرش لیستی باز میشه که شما بزنین روی اولین گزینه از سمت چپ و حالا راحت ویرایش کنین.

🟩 روش کاربر  @یانورvr    

بعد از این که پستتون رو ارسال کردین یک صفحه برگردین به عقب  حالا متن خودتون رو می بینین و حالا راحت ویرایش و ارسال کنین.

ویرایش_پست#  

خرابی_سایت#  

ازسارابپرس#  

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

یک نکته در مورد روش کاربر یانورvr:

✅️ این جوری بعد از ثبت ۲ تا پست ثبت میشه که شما باید پست اولی رو حذف کنین.

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.