2733
2739

گفتم استرس دارم گفت هر وقت ب اوج رسید برو حموم اروم میشی .روزی4بار میرم دوش میگیرم حتی تو حمومم فکرام ولم نمیکنن.قرص میخورم برا اروم شدن باز فکرا ول نمیکنن .تا ارامبخش نزنم نمیتونم بخابم .روزی چهار بار ب اوج میرسه .میرم حموم .فایده هم نداره .بنظرتون ضرر داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوستت میترکه نرو اینقدر 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2731

با یه روان شناس خوب و با سواد مشورت کن

اینجوری که خیلی سخت میشه 

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740

چرا از دکتر کمک نمیگیری

۴بار حموم ک فایده ای م نداره😶😶😶😶

ب حرفای اینجا توجه نکن 

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

برو روانپزشک 

حالا وسواس فکری هم  به حملات اضطرابت اصافه میشه بقیه میخوان کمک کنن و نیتشون خیره اما هرمشکلی متخصص خودشومیخواد

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

آره بابا اینا کی بودن گفتن برو حموم 😐😂 چه خبره حتی میگن هر روز حموم رفتن درست نیست .

چرا انقدر بهم ریختگی ؟ دکتر و مشاور رفتی عزیز ؟

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2706