2733
2734

دیروز پیش دوست پسرم بودم 

بعد ی هم ماه همو دیدیم (مسافرت کاری رفته بود )

این مدت بهش مشکوک شده بودم اونم قسم و آیه ک اشتباه می‌کنی 

دیروز رفتم سر قرار همه چی خوب بود داشت بهمون خوش می‌گذشت گفت داره دیر میشه باید برم گفتم کجا ؟گت سر قرار😐خیلی خیلی خیلی زیاد بهم برخورد با اینکه گفت شوخی بوده و لحنش شوخی بود بعدش گفت شوخی کردم میخواستم برم خونه بخوابم خیلی خستم 

دیروز نباید این شوخی رو‌میکرد شوخیش هم حتی زشته آخه 

من بهش مشکوک شدم بعد برگرد اینو بگه واقع. زشت نیست ؟

نمی‌دونم با این مرد چیکار کنم خیلی رفتار های زشت دیگه ای هم داره دارم بهش سرد میشم با اینکه اینقد دوسش داشتمممممم خودش هم میدونست ولی ب نظرم کات بهترین گزینس دعا کنین برام طاقت بیارم برای کات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفتارهای زشت دیگه ش‌ چیه

مثلا پارسال عید براش کادو نگرفتم ب عنوان عیدی کلی بهم توپید ک تو برام هیچی نخریپی جلو خانواده ام خجالت کشیدم حداقل ی شاخه گل میگرفتی (خودش تا حالا برام گل نخریده)امسال براش خریدم اصلا اصلاااا یادش نبود در صورتی ک پارسال کلی خردم کرد و ناراخت شدم 

میرع جایی اصلا خبر نمی‌ده شده شش ساعت هفت ساعت 

نه زنگ میزنم نه پیام میده انگار براش مهم نیستم

اصلا بلد نیست از دلم در بیاره میگه دوسم داره ولی ی قدم مثبت بر نمی‌داره تو رابطه و... چیزای ریز و جزئیی ک برای من مهمه و برای او‌ن اصلا مهم نیست 

ی سری رفتارهای دیگه اینکه اصلا ب فکر آینده اش نیست مثلا ۲۸سالشع ولی پس اندازی ندارع شرط بندی می‌کنه حقوق ی کاهش رو می‌بازه خیلی وقته هم سر کار نرفته اصلا و...

2740
فقط طلاق بای

😁

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
چرا شک کردی

بیشتر ب خاطر پنهون کاری های قبلشع که با اصرار خیلی زیاد من باعث شد بگه چیا رو ازم پنهون کرده در صورتی که من اصلا نفهمیدم فقط در مورد ی سری چیزا کنجکاو شدم سوال کردم و میترسم الآنم ازم خیلی چیزا مخفی کنه و من متوجه نشم

یا مثلاً از کارای دوستاش میگه در مورد رابطه جنسی ک خیلی راحت با دخترا دارن 

و ی چیز دیگه اینکه ممکنه مشکل از من باشه و شکاک باشم ولی اینم آدم رو راستی نیست ک بتونم اعتماد کنم 

بهت قول میدم اخلاقش خیلی بدتره  چون آدما تو دوستی سعی میکنن ورژنه خوبشونو نشون بدن

میدونم و ب این فکر میکنم اگه باهاش ازدواج کنم میتونم با این آدم زندگی کنم می بینم اصلا نمی توانم 

البته بگم اون اصلا ب فکر ازدواج نیست ولی خوب من در موردش فکر کردم و دیدم نه نمیشه 

بیشتر ب خاطر پنهون کاری های قبلشع که با اصرار خیلی زیاد من باعث شد بگه چیا رو ازم پنهون کرده در صورت ...

اگه از دوستاش خوشت نمیاد مطمن باش اینم عین هموناست .حس ششمت رو جدی بگیر 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
بهش گفتم  میگه آدم هرزی نیستم وهرز نمیپرم اصلا ولی چی بگم

اگر نبود تو اصلا شکت هم نمیرفت رو این موضوع 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2706