2733
2739

من اخلاقم همینه متاسفانه

دوست دارم باهمه دوس باشم تو مدت کوتاهی که جاریم اینجا بود دوست داشتم خیلی باهم وقت بگذرونیم نشد رفت...چند بار اینستا براش فیلم فرستادم خوند و جواب نداد پیام میدادم جواب میداد ولی تا وقتی من سراغشو نمیگرفتم سراغی از من نمیگرفت الان نمیدونم چه مرگمه میخام دوباره بهش پیام بدم هعی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا چرا طلب محبت میکنب حتما نمیخواد باهات زیاد نزدیک باشه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
کمبود محبت دارم 😂خب دوست دارم یه حال و احوالی کنم اومد ایران بتونم چشم تو چشم بشم باهاش 

خب اون دوست داره در این حد باهات ارتباط داشته باشه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
کمبود محبت دارم 😂خب دوست دارم یه حال و احوالی کنم اومد ایران بتونم چشم تو چشم بشم باهاش 

ببین اونجا خیلی درگیرم صب تا شب درگیر کارن کار نکنن نمیتونن مالیات بدن بعدم آدم مهاجرت میکنه از فامیل دور باشه

اگرم ارتباط میگیری ببرت سوئد بگم عمرا بکنه مگه خوله 

هی منم تقریبا اینطوریم.

هر مناسبتی میشه سعی میکنم به دوستام تبریک بگم اما اونا هرگز پیش قدم نمیشن واسه تبریک گفتن بهم.

حتی یکی از دوستای صمیمیم امسال تولدم هم بهم تبریک نگفت. گاهی واقعا از دست خودم کفری میشم. 

حالا واقعا موندم تولد دو تا دوستامو که کم مونده به تولداشون تبریک بگم یا نه. دوست صمیمیمه. واقعا هم با هم خوبیم. اصلا نمیدونم چرا تولدمو تبریک نگفت. یکیش هم دوست هستیم ولی نه درحد اون یکی صمیمی. من همیشه، عید نوروز، عید فطر، تولدش و ... بهش تبریک گفتم اما اون هیچوقت تو اینجور مراسم ها و اعیاد برای تبریک پیشقدم نشده. نمیدونم تولدشو تبریک بگم یا نه.

ببین اونجا خیلی درگیرم صب تا شب درگیر کارن کار نکنن نمیتونن مالیات بدن بعدم آدم مهاجرت میکنه از فامی ...

نه بخدا😂😂😂😂😂بخاطر اون نیست

من سوعد دوست ندارم اگه خدا طلب کنه منو ببره نیویورکی چیزی

ببین اونجا خیلی درگیرم صب تا شب درگیر کارن کار نکنن نمیتونن مالیات بدن بعدم آدم مهاجرت میکنه از فامی ...

اینم شد حرف آخه،دیگه ماهی یه بار احوالپرسیه چیه مگهدرگیر کارن

من خونواده نزدیکم اروپا هستن،شاغلم هستن،دیگه هر چند وقت یه بار ویدیو کال و چت دارن باهام

2706