2737
2739
عنوان

افسردگی تنهایی

181 بازدید | 15 پست

سلام دوستان..کیا مجردن و هیچ فامیلی تو زندگیشون ندارن؟ نه خواهر نه دخترخاله و دختردایی و..

من فقط مامانمو دارم..خیلی حس بدیه ..همش آدم افسردگی میگیره..یعنی خب دختر دایی و دخترخاله و..هستن ولی با ما رفت و آمد ندارن..بعد من خودمو با یکی تو فامیل که همه اینارو داره مقایسه میکنم..خیلی دلم میگیره..کاش ما هم داشتیم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آره واقعا ..کاش لااقل اینقدر قوی بودم که با تنهایی کنار میومدم

همه آدمت به دوست نیاز دارن عزیزم ،تنهایی اصلا خوب نیست من که بقیرو میبینم انقدر دورشون شلوغه خیلی حالم بد میشه دلم برا ۷ودم میسوزه

چقدر بد..حوصله آدم سرمیره..دلم ی خاله و ..پایه میخواد

بچسب به خودت و مامانت ما که همه اینا که گفتی داریم جز حسودی و دردسر چیزی نداشتن برامون الان دخترخاله دختردایی رفیق میشه برا آدم

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
بچسب به خودت و مامانت ما که همه اینا که گفتی داریم جز حسودی و دردسر چیزی نداشتن برامون الان دخترخاله ...

نه نمیشه..ازشون ضربه خوردم که الان تنهام ..خوبشو میخواستم..بدردنخورهاش قسمتمون شد

2706