2733
2734
عنوان

پاکسازی صورت

42 بازدید | 5 پست

اگه میخام تو خونه انجام بدم چه ماسکی باید بخرم؟؟؟؟

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜

ببخشی بی ربطه اما چجوری دس از خیانت برداشت؟

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

بستگی به نوع پوست و مشکلات پوستی تون داره، مثلا اگه پوستتون جوش و التهاب نداره از اسکراب استفاده کنید ولی اگه لک و تیرگی دارین از ماسک های گچی که داروخانه دارن استفاده کنید ولی سرم پیلینگ اوردینری بخری تا چندمدت راحتی توی خونه میشه ازش استفاده کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم خوبی روبیکا داری 

بله چطور؟

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜