2737
2734

ای جان😍

سایشون مستدام

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی عزیزم 

مادرا فرشته ان 

البته بماند بعضی ها رو که من کلا درک نمیکنم 

ولی مادر خودم یه فرشته زمینی 

خدا سایه هیچی مادری رو از بچه اش کم نکنه

الهی آمین 

چقدرم بهش میاد

مرسی عزیز دلم خدا عزیزاتو برات نگه داره♥️

فدات بشم😘

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
الهی عزیزم  مادرا فرشته ان  البته بماند بعضی ها رو که من کلا درک نمیکنم  ولی مادر ...

ما ترکا میگیم الله بیلوآ چوخ گورمسین😍😍ینی خدا زیاد نبینه واست عزیزم ایشالا تنشون همیشه سالم باشه 

😂مامان منم اینجوریه ولی من سری میگم نه بابا کجای کاری فلانی اینقدر سنشه میاد فلان میکنه سری اونم نظ ...

آخی 😂بگو بابا دوروزمونه عوض شده ها عشق و حال کنین با چادر خفع کردین خدتون چیشد اخه

چه قشنگ

حالم خوب شد با تاپیکت

زنده باشین😍

فکر کنم بنفش هم خیلی به دستاشون بیاد😍

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
چه قشنگ حالم خوب شد با تاپیکت زنده باشین😍 فکر کنم بنفش هم خیلی به دستاشون بیاد😍

بگردم عزیزم😍ایشالا ک حال دلت همیشه خوب باشه🧿💋دفعه بعدی بنفش می‌زنیم😂

بگردم عزیزم😍ایشالا ک حال دلت همیشه خوب باشه🧿💋دفعه بعدی بنفش می‌زنیم😂

قربونت شما هم همینطور😍🌸

فکر خوبیه امیدوارم دوستش داشته باشن😎

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2706