2733
2734

27 سالم شد هیچی نشدم انقدر بی اراده بی رمق که حتی تو کارای روزنممم موندم ینی من افسرده شدم از اولش خیلی بی اعتماد به نفس و بی زبون بودم ولی الان گندش دراومده به هم دوره ایام نگاه میکنم هیچیم نشده باشن تو خانه داری و همسرداری موفقن لاقل ... تا ظهر خوابم صبحانه ندارم هزار بارم سعی کردم صب بیدارشم بازم اون لحضه پامیشم میگم ولش کن دنیای خواب و رویارو ترجیح میدم ...تمام ذوق و شوقم برای ادامه زندگی مرده یه دوستی داشتم که الان خیلی وقته ازش خبری ندارم چون راه خودشو رفت و موفق شده الان دیگه سراغی ازم نمیگیره  اخرین بارها بهم گفت تو انگار که همین فردا قراره بمیری هیچ تلاشی هیچ جنبشی برای خودت زندگیت و آیندت نداری چیشد اون دختری که صدای خنده هاش قطع نمیشد ...غم عالم رو دلمه نمیدونم چیکار کنم اصلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2728

سلام بنظرم اول برودکتربرای خواب زیادت ازمایش بده 

وبعدسعی کن اهداف کوچک بگزاری برای خودت ،کم کم بهشون بدسی نه اهداف سخت وبزرگ

فوق لیسانس رشته مشاوره دارم.خوشحال میشم تایپی کمک کنم فقط ممکنه زود انلاین نشم.                                                       کاش میدونستیم تنقلات با شکر  بیش فعالی و نقص توجه  کودک روبالا میبره.   پیاده روی روزانه نیم ساعت به سلامت روان کمک میکنه.  کودکان طرز زندگی کردن والدین رو کپی میکنند.  باید عادت کنیم موقع عصبانیت قبل از هر واکنشی نفس های بزرگ اهسته بکشیم. 
سلام بنظرم اول برودکتربرای خواب زیادت ازمایش بده  وبعدسعی کن اهداف کوچک بگزاری برای خودت ،کم ک ...

بیدار شدن از خواب سخته یا اینکه مثلا بیدارمیشم چه مرگمه که در برابر غذا خوردن مقاومت میکنم اخه پوست و استخون شدم قیافم یه مدته داغون شده دیگه شاداب و قشنگ نیستم خانواده همسرم و فامیلا مسخرم میکنن 

2740

والا نمیدونم چی بگم خودت باید انگیزه رو در خودت رشد بدی اژ این پیجای پینترستی فالو کن ک روزانه از ورزش و رشد فردی و اینا میزارن 

بالاخره از یه جایی شروع کن هیچ وقت دیر نیست

من بیست سالمه تازه شروع کردم به بها دادن به خودم به پیشرفتم و بهتر شدنم انقد حالم خوبه از اون موقع 

شماهم شروع کن پیجای اینستاگرام خیلی کابردیه من وقتایی ک نا امید میشم میرم اینستا کلی انگیزه میگیرم

بیدار شدن از خواب سخته یا اینکه مثلا بیدارمیشم چه مرگمه که در برابر غذا خوردن مقاومت میکنم اخه پوست ...

بله بنظرم توچکاپت وازمایشت یه چیزی پیدامیکنی

هم نمیتونی بیداربشی هم اشتهانداری اصلا. ایناروبه دکتربگو

فوق لیسانس رشته مشاوره دارم.خوشحال میشم تایپی کمک کنم فقط ممکنه زود انلاین نشم.                                                       کاش میدونستیم تنقلات با شکر  بیش فعالی و نقص توجه  کودک روبالا میبره.   پیاده روی روزانه نیم ساعت به سلامت روان کمک میکنه.  کودکان طرز زندگی کردن والدین رو کپی میکنند.  باید عادت کنیم موقع عصبانیت قبل از هر واکنشی نفس های بزرگ اهسته بکشیم. 
چه دکتری برم ؟ 

ازمایش خون ،وچکاب کلی بگوبرات بنویسه

دکترداخلی بروعلاعمت روبگو