2733
2734
عنوان

عفونت واژن و عنبرنسا

65 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

من مدتها بود عفونت داشتم هرکار میکردم انگار خوب نمیشد. علائم هم گاهی نداشتم اصلا ولی وقتی دکتر میرفتم میگفت عفونت هست و سریع دارو میداد. من قوی ترین انتی بیوتیک هارو خوردم. حتی پنج جلسه پلاسماتراپی انجام دادم و کلی هزینه کردم، یه مدت دو سه ماهی خوب بودم دوباره برگشت. 

اینم بگم به طب سنتی اعتقادی ندارم، واقعا ندارم اما چون مامانم همیشه میگفت خیلی خوبه عنبرنسا واسه عفونت، گفتم بذار استفاده کنم. من که اون همه داروی شیمیایی استفاده کردم اینم روش. تیری است در تاریکی. خلاصه چند روز استفاده کردم. الان با انگشت که ترشحای داخل واژنمو که چک کردم میبینم دیگه هیچی هیچی نیست! واقعا عجیبه. فقط ترشحای خیلی شفاف تخمک گذاریمو الان دارم و هیییچ ترشح عفونیی ندارم دیگه. باز میخوام برم دکتر که دومرتبه نگاه کنه. عجیبه واسه خودم. البته دکترا هیچ کدوم تاییدش نمیکنن چون اثرگذاریش با روش‌های علمی هنوز ثابت نشده اما مثکه واقعا جواب میده. نمیدونم گفتم بگم اینو شاید واسه شماهایی که مثل من هیچی روتون جواب نمیده، جواب بده. عفونتمم میکس بود هم قارچی هم باکتریایی. اما الان ترشحا شفااف شفافه. خیلی وقت بود همچین ترشحی ندیده بودم تو واژنم.

منم ب جایی رسیدم که می‌خوام همین کار انجام ب دم 

واقعا انگار جواب میده. میگم من اصلا به طب سنتی اعتقاد ندارم اینم دیگه تنها امیدم بود. گفتم شاید دیدی معجزه ای شد و راحت شدم از این عفونت خیلی اعصابم خورده همیشه بابتش. 

اما بنظرم چیزی که هست اینه که بعدش هم هفته ای یکبار رندوم ازش استفاده بشه بهتره. مثل نگه دارنده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا انگار جواب میده. میگم من اصلا به طب سنتی اعتقاد ندارم اینم دیگه تنها امیدم بود. گفتم شاید دیدی ...

میگن برای الاغ ماده باید باشه درسته ؟؟؟ 

منم انجام میدم حتما

چقدر دکتر رفتم 

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
2740
میگن برای الاغ ماده باید باشه درسته ؟؟؟  منم انجام میدم حتما چقدر دکتر رفتم

بنظرم چیزی نیست که بخوان تقلب توش بکنن. اره میگن باید الاغ ماده باشه و اینا. از شهرستان من گرفتم و انگار خوبه

بنظرم چیزی نیست که بخوان تقلب توش بکنن. اره میگن باید الاغ ماده باشه و اینا. از شهرستان من گرفتم و ا ...

عطاری ها دارن میگیرم 

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...