2733
2734
عنوان

همونیم که دیروز گفتم یه چیزی روی پشت بوم دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خانمه که دیروز دیدین چه شکلی بود؟  شبیه انسان بود؟ لبسا هاش چطور بودن؟ شبیه لباس های عادی ...

خیلی پوشیده بود لباس مشکی سرتا پا پوشیده بود آره شبیه آدم بود ولی غیر ممکن بود از بابت بعضی چیزا تاپیک قبلیم بخونی متوجه میشی

2728

اسفند+کندر+برگ مو+ مریم گلی+بذرگشنیز+ همه ی اینا رو از هر کدوم به یه اندازه قبل غروب آفتاب کل خونه و کلا جاهایی که قدم میزاری یا چیزی دیدی دود بده  گلاب بریز تو آبپاش همه جا بریز گوشه های خونه و اون جایی هم که اون موجود دیدی سرکه و نمک بریز  یه قرآن کوچیک هم بزار همونجا وقتی هم که اذان گفت سوره بقره رو بلند بزار صداش پخش بشه آشغالا یا مواد غذایی هم که دیگه نمی‌خوای همینجوری نزار یه گوشه بزار تو کیسه بریز دور تو آینه هم زیاد خودتو نگاه نکن یا اگر آینه قدی دارید  فعلا با یه ملافه روشو بپوشون زمانی هم که دچار ترس شدید شدی چهار قل با آیت الکرسی بخون  یه قرآن جیبی کوچک هم بزار تو جیبت باشه حتما و همینطور موقع خواب خواهشاً شبم اگر از اون جایی که میگی صدا میاد چیزی شنیدی حتی کنجکاو هم شدی نرو چون میگی که تحملش رو نداری پیش یه دعا نویس معتبر هم برو سر کتاب برات باز می‌کنه شاید یه نفر باعثشه یامشکل از خونت هست

2740
من از جیب پدر بزرگ کش رفتم

پدربزرگاتونم شیره این لعنت😐

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
درست صبت کن  شیریه یعنی چی؟؟؟ بگو معتاده کچله مفنگی🤣🤣

ببرش کمپ پدسگو

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2706