2733
2734

اگه بارداری اره باید زیر ۲ باشه ولی باردار نباشه مشکلی نداره تا ۵ اوکیه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نیستم ، ایا ربطی به بارداری پوچ داره ؟ 

نه فکر نکنم 

ولی این عدد نرماله 

من باردار بودم ۴ بود تحت نظر بودم دکتر می گفت حالت عادی از نیم تا ۵ نرماله ولی دوران بارداری باید زیر ۲ باشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2740
تو محدوده نرماله ولی رو به بالاست زنگ خطر کم کاری

یعنی عددش بالای ۲ باشه میشه کم کاری ؟ 

پرکاری چجوریه ؟ 

به دکترم گفتم واسم دارو بنویس ننوشت از یه دکتر دیگه بخوام ؟

یعنی عددش بالای ۲ باشه میشه کم کاری ؟  پرکاری چجوریه ؟  به دکترم گفتم واسم دارو بنویس نن ...

نه تا ۵ نرماله ولی معمولا بالای سه که باشه دکتر میگه هر چن ماهی یه بار چک کن یهو بالاتر نره

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است... شاید یه روز ببوسمش اون موقع جونم به لبم میرسه
یعنی عددش بالای ۲ باشه میشه کم کاری ؟  پرکاری چجوریه ؟  به دکترم گفتم واسم دارو بنویس نن ...

دارو نمیخواد فعلا ولی سه ماهی یه بار چک کن بالا تر نره

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است... شاید یه روز ببوسمش اون موقع جونم به لبم میرسه
2706