2737
2734

دایی همسرم دو ماهی هست درگیر سرطان شدید معده شده و منم تازه زایمان کردم میخواستم برای بچه جشن بگیرم  و شام بدم الان دایی همسرم دیروز گفتن چند تا غده روی مغزش در اومده و هر آن ممکنه فوت بشه منم میترسم وسایل جشن مثل مرغ و برنج و سالاد اینا بخرم و دایی همسرم قوت بشه و جشن بهم بخوره اون وقت دیگه من ۲۰ میلیون خرج کردم پولم رفته و جشن بهم خورده مامانم میگه اش دندونی بچه بزار دعوت کن عصرونه بده و اش بده به نظرتون چکار کنم هر آن ممکنه فوت بشه میخواستم این جمعه ای بگیرم 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

درست نیست توی این شرایط جشن بگیرید اگر رفت آمد و ارتباط دارید .

بذارید شرایطی باشه که بقیه استرس نداشته باشن و حال روحی خوبی داشته باشن و از جشن لذت ببرن .

ذوق شما هم کور نشه و جشنتون با استرس نباشه 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
خانم عمر دست خداست هیچ وقت میشبینی نکن از کجامعلوم ماها فردا زنده باشیم؟

میدونم عمر دست خداست برای همین میترسم وسیله بخرم خرج کنم خب فوت بشن اونوقت من چکار کنم با این همه خرج 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

اصلا لازم نیست دعوت کنی اش درست کن پخش کن

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706