2733
2739
عنوان

مامانا میاین یکم درد و دل کنیم؟😔

56 بازدید | 13 پست

پسرم دو سال و ۴ ماهشه خیلی لج باز شده و همش دوس داره خونه خالش باشه یا کسی رو میبینه میخواد باهاش بره. ب حرفم گوش نمیده. از طرفی منم جدیدا خییییلی عصبی شدم خیلی دعواش میکنم ولی بعد عذاب وجدان میگیرم. امروز خونه مامانم بودم وقتی جایی میریم ن خوب غذا میخوره ن خوب میخوابه دیگه ب حدی میرسه ک از خستگی و گشنگی عصبی میشه و پر تنش منم نمیتونم خودمو کنترل کنم هی داد زدم سرش الام خوابیده .نمیدونم چیکار کنم خودمو ببخشم😭😭😭قرص اعصاب چی خوبه بخورم ؟دلم برا بچم کبابه با این اخلاق بدم. البته من قبلا ب صبوری مشهور بودم تو فامیل الان چن ماهی اینجوری شدم نمیدونم چرا

با مادرشوهرم هم تو یک ساختمان هستیم اونا طبقه پایین میشینن پسرم همین ک چشم باز میکنه از خواب میگه برم خونه مامان‌جون .اگه درو قفل نکنم خودش باز میکنه میره .ب شوهرم میگم یه کاری کنیم دیگه زیاد نره بد عادت شده میگه چ اشکالی داره بزار بره تو خونه حوصلش سر میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر منم همین بود با همههههه میخواس بره

علاوه بر اون همششششش در حال گریه کردن بود

بنظرم بذار بره خونه مادرشوهرت ولش کن حداقل اعصاب خودت آرومه

بخوای تو خونه نگهش داری باید همش سرگرمش کنی

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
مامانا همشون وقتی بچه خوابه بالا سرش میشینن با عذاب وجدان نگاهش میکنن

چیکار کنم خب ؟ الان از پوشک هم میخوام بگیرمش ولی ب خاطر اعصابم جرئت نمیکنم اقدام کنم چون سر اونم میدونم خیلی اذیت میکنه 

خواهر منم عقدم خانواده شوهرم کاری سرم آوردن می‌خوام جدا بشم  شبا توی خواب حرف میزنم استرسی شد ...

الهی چرا عزیزم؟ شوهرت چطوریه؟ اگه خوبه ب خاطر خانوادش ک ارزش نداره زندگیتو خراب کنی

2740
من تحملم زیاده میگم کلا آدم ارومی هستم ولی بعضی وقتا کنترل از دستم خارج میشه 

به خدا همه همینجوریم 

قربونت برم

چرا حرص میخوری.. به خدا بچه بزرگ میشه ، یادش از مادرش نمیاد

به فکر خودت باش دختر جان

به خدا همه همینجوریم  قربونت برم چرا حرص میخوری.. به خدا بچه بزرگ میشه ، یادش از مادرش نمیاد ...

خدا نکنه عزیزم.... نمیتونم همش میگم خدا اینو دست من سپرده حالا اینجوری رفتار میکنم. یا وقتی داد میزنم همش با خودم تصور می‌کنم من کوچیک بودم یه ادم گنده اینجوری باهام رفتار میکرد چقد بد بود .