2737
2739
عنوان

برام یه سوال ایجاد شد

100 بازدید | 11 پست

برای گرفتن گواهی بکارت همینجوری میرن میگن به دکتر یه گواهی بده؟ من دوستم چن مدت قبل رفته بود برای معاینه از اونورم میخواس گواهی بگیره دکتر گفته بود همینجوری نمیدیم برای ما مشکل ساز میشه اگه خواستی ازدواج کنی با شوهرت بیا بدم 

همه دکترا اینجورین؟(خواهش می کنم فقط به سوالم جواب بدید چیزه دیگه مطرح نکنید فقط برام سواله)

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

برام یه سوال ایجاد شد 

که چه سوالی برات ایجاد شده

ولی جوابشو نمیدونم😂

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه میدن ،باید عکس ببری و مدارک ،میدن ولی گرونه 

ینی کلا برای گرفتن گواهی عکس و مدارک و ... لازمه؟

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
من خودم ۱۷ سالگی رفتم پیش دکتر زنان گفتم انجام داد 

گواهی رو داد؟ همینجوری؟ معاینه نمیگما معاینه رو که می کنن گواهی دادن منظورمه

2740
گواهی عکس دار معتبر بخوای آرع ،ولی گواهی همینطوری مثل نسخه بخوای نه ...من نسخه ایشو گرفتم باهمون پول ...

ممنون