2737
2739

من راضیم ضخیم‌نشد

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ریش و سیبیل😂😂اونا منظورشون تیغ اصلاح ابروعه و شیو باهاش یسری قواعدو اینا داره باید ژل بزنی قبلش درست تیغو بگیریو بعد سرم ضد جوش بزنی در کل من فقط یبار انجام دادم اوکی بود ولی مداوم رو نمیدونم اما خب بهترین روش همون با بند بهتره 

2738
ریش و سیبیل😂😂اونا منظورشون تیغ اصلاح ابروعه و شیو باهاش یسری قواعدو اینا داره باید ژل بزنی قبلش در ...

صورتم آخه پر مو نیست فقط پشت لبم مو درمیاد بقیه اش کرکی فکرکنم همون بند و وکس بهتر باشه 

صورتم آخه پر مو نیست فقط پشت لبم مو درمیاد بقیه اش کرکی فکرکنم همون بند و وکس بهتر باشه 

اره وکس هم نزن چون به پوست اسیب میزنه و باعث التهاب میشه بند بهتره اگ هم با بند پوستت ملتهب میشه روغن کرچک بزن ضدالتهابه و ضد لک عالیه من خودم استفاده کردم عالی بود پوستم مختلطه مامانمم استفاده کرد پوستش خشکه صورتش بعد اصلاح تا دو س روز بدجور ملتهب میشد اما ازین روغن براش زدم اوکی بود