2733
2739

هر روز دوش میگیرم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا پوستم ارزش قاعلم هم اینکه پوستم چرب نیس 4 روز اینا یبار میرم حموم فقط اینایی ک فک میکنن هر روز ...

ربطی به ارزش نداره عزیزم هرکی یه مدله یکی اگه چهار روز یه بار بره بدنش عرق میکنه و‌بو میگیره 

و اینکه هفته ای سه بار هیچ ضرری برای بدن نداره و تقریبا الزامیه  اینو من نمیگم سرچ کنی میاره مثل مسواک که روزی دوبار الزامیه

2738
من کلثوم اکبریم، روزی دوبار😂

😂

نه خب میدونی آخه هرکس بدنش آب و هوای منطقش فعالیتش فرق میکنه همه نمیتونن مثل هم باشن ولی بعضیا میگن نمیدونم اونایی که هرروز نمیرن حموم فلانن بهمانن چرکن ولی ربطی نداره

من خودم قبلا چهارروز یه بار به زور به حموم نیاز پیدا میکردم ولی الان یه روز درمیون حتما باید برم بعضی وقتام هرروز میرم نمیدونم چرا اینجوری شدم قبلا به این زودی کثیف نمیشدم پوستم چرب نمیشد عرق نمیکردم

میخواستم بگم کسی که چندروز یه بار میره حموم حتما حتما چرک نیست یا کسی که هرروز میره حتما تمیز نیست

❤
ربطی به ارزش نداره عزیزم هرکی یه مدله یکی اگه چهار روز یه بار بره بدنش عرق میکنه و‌بو میگیره  ...

اینم بستگی به بو دادنو عرق کردن طرف داره من بدنم خشکه لزومی نمیبینم کمپوت باز کنم بگم هر روز میرم

طرف غسل ب گردنشه میگه هر روز میرم بعد شما فکر میکنی بخاطر بهداشتو اینجور مساعله 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
یک ساعت دارم همینو میگم 😂

حالا کاش حموم نرن ولی لباساشونو بشورن بخدا یه خانومه ار کنارم رد شد تا 2متری فاصله داشت از بوش داشتم غش میکردم 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2706