2733
2734
عنوان

بیاید یه لحظه

40 بازدید | 5 پست

وقتی نمی خوام  یه نفر مثلا مشاورم برام برنامه ریزی کنم  و خودش بهم پیام داده چیکار کنم؟ پول ابن ماه ندادم و نمیخوام بدم چون راضی نیستم. و بر خلاف همه کا آزمون جامع دادن. برام توی برنامه م نداشته بود.  و با ترمیم معدل هم مخالفن 

خوب بگو بهشون من از نتیجه راضی نبودم و قصد ادامه ندارم

و از جای  دیگه مشاوره میگیرم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی الان که پیام دادن. بهشون بگم؟ یا نه؟ آخه نمی خوام ادامه بدم باهاشون.  

عزیزم الان بگو بهتر از اینه که الکی وقتت و پولت رو هدر بدی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
عزیز میشه بگید چیکار کنم؟ نمی خوام دعوا و ناراحتی پیش بیاد

چه دعوایی چ ناراحتی

نتیجه عمل از نطر شما مطلوب نبوده شما فرصت داری از جای دیگه شاید نتیجه مطلوب‌تری بگیری

نباید رودروایسی باعث بشه عقب بمونی از فرصت

اگر میخوای بهش بر نخوره جور دیگه ای بگو

بگو من تشکر میکنم از این مدت ک منو یاری کردی ولی پدرم از جای دیگه مشاور گرفته برام

یا برای ادامه با فرد دیگری قرار گذاشتم

و هرجور خواست ادامه بده بپیچون