2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رنگشو دوس دارم و نمیخوام هیچوقت دکلره کنم

من چندین و چند بااارررر از این تناژ رنگ گذاشتم 

بعدش هم دکلره کردم راحت تا پایه ۸ ۹ رسیده 

بعدم مو بلند میشه اون رنگامیره دیگه 

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...
2742
موهام خرمایی هست چند تا تیکه هم مش داشت  ولی یه دست اناری شد کمرنگ پررنگ نشد اصلا و قشنگ یه دس ...

اخه میگن عینا با بعضی پکا البالویی درمیاد بعد اصلا ام نمیره با چند بار شست شو ولی هیشکی نمیگه مارک اونارو من تو اینستا دیدم 🤦🏼‍♀️ بعد رو مشکی خیلی خوب درمیاد البته من موهام مشکیه‌مشکی نیست قهوه ای روشن 

🌙
2740
اخه میگن عینا با بعضی پکا البالویی درمیاد بعد اصلا ام نمیره با چند بار شست شو ولی هیشکی نمیگه مارک ا ...

منم موهام مشکی نیست 

فقط چیزی که بلد شدم و جواب گرفتم اینکه اگر میخوای رنگ روی خود کاتالوگ در بیاد هر تیوپ رنگ با یک قوطی اکسیدان کوچیک باید قاطی بشه اینجوری دقیقا همون رنگ در میاد 

وقتی اکسیدان بیشتر بریزی رنگ هی روشن‌تر میشه و مثل عکس در نمیاد

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...
منم موهام مشکی نیست  فقط چیزی که بلد شدم و جواب گرفتم اینکه اگر میخوای رنگ روی خود کاتالوگ ...

بیشتر رنگهای ماهگونی حس میکنم ب پوستم بیاد سفید مبترسم قرمز نیاد سن بیاد بالا ولی هی ام پشیمون میشم میگم یهو در نیاد چی ،حالا این پکارو باید بپرسم ببینم چطوریه چون دیدم مثلا خودش اکسیدان و پودر رنگو دستکشو...مخلفاتش بود،باز هم

مرسی که بهم جواب دادی فدات شم❤️😍

🌙
2706