2737
2739

من  دنبال کار ماساژ بودم بعد دیدم همه کلینیک ها و مراکز اسپا و اینا زده ک یا کلاینت از خودت داشته باشی یا زده بود سابقه کارو مجرب و فلان

بعد بین اونا یکیشون زده بود مبتدی هم اموزش میدیم و حتی بدون سابقه و..

منممم خرذوققق شمارشو سیو کردم دیدم عکساش بالا اومد ی خانوممم خوش استایلو ترگل ورگل

زنگ زدم بهش گفتش اول اینکه ما بیشتر مشتریامون مرد هستن بااین ک مشکلی نداری؟😐

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

همینجوری مات موندم

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خب که اول گفتش، چون که اونجا مرکز ماساژ نیست مرکز فحشاست...

چون تو ماساژ باید روغن رو گرم کنی و کلی مالش بدی، بالشت هم زیر دست ماساژور باشه تحریک میشه چ برسه به یک مرد لخت

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
مجوز داشت؟

بعد منم الکی گفتم نه ببینم چی میگه

گفتش بچه ها روزی ۱۷۰۰ در روز درمیارن و..

و شماهم اگه تاحالا اموزش ندیدی بچه های حرفه ای اونجا هستن یادت میدن فقط وقتی مشتری گرفتی دوتومن کم میکنن از حقوقت

یعنی اصلا ی چیز بی و سروته

بعد گفتم کجا هستید لوکیشن میدید بیام حضوری 

گفت هروقت خواستی بیای هماهنگ کن اونوقت لوک میدم

مرزداران گفت

نکنه کارشون یچیز دیگس ینی چی این🤨

حالا خود دختره تیپ و استایلشو میدیدیااا

قشنگ تکونش میدادی بیست تومن درمیومد ازش جواهرایی انداخته بود

2706