2737
2734

یه گناهی کردم که هی گفتم دیگه نمیکنم ولی بازم کردم یه برنامه هست فیلمای خارجی می‌زاره بعد بعضی هاتون و درست نیست ببینی گناهه  ولی من به سرایل نکاه کردم گفتم دیگه انجام نمیدم بازم انجام دادم الان شدید عذاب وجدان دارم 

سر چیزای دیگم همینطور عصبانی شدن غیبت کردن و...

هی میگم انجام نمیدم ولی باز انجام میدم 

حس میکنم از خدا دور شدم 

خیلی ناراحتم اوایل که عوض شده بودم حواسم خیلی جمع بود اما العان بیخیال شدم 😭😭😭😭چیکار کنممم خجالت میکشم 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شمر که بدتر نیستی؟ هستی؟ هر چند اون داره جزغاله میشه تو جهنم 

میدونم ولی بازم ناراحتم چون من یه هدفی دارم که با اینا نمیشه بهش رسید

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731
توبه واقعی کن ذکر استغفار فراوون بگو هرروز بیست دقیقه دیگه اذانه نماز بخون باخدا حرف بزن که دستتو ...

تازگی هام زبونم قفل شده ذکر کم میگم

به خاطر غیبت و دیدن یه سری فیلم اینجوری ناراحت هستین😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2738

توبه کن ولی سعی کن از خدا هم بخواه اجازه نده بری سمت گناه. اگه از ته دل بخوای کمکت می‌کنه. من خودم از خدا همیشه می‌خوام اون دوست یا اون کاری موجب میشه من گناه کنم از دور کنه.

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
به خاطر غیبت و دیدن یه سری فیلم اینجوری ناراحت هستین😅😅

پس قتل باید بکنم؟ 

توبه کن ولی سعی من می‌کنی از خدا هم بخواه اجازه نده بری سمت گناه. اگه از ته دل بخوای کمکت می‌کنه. من ...

خجالت میکشم که همچین فیلمایی دیدم 

پس قتل باید بکنم؟ 

نه کی گفته اما دیگه در این حد هم نیاز نیست ناراحت باشین🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
خجالت میکشم که همچین فیلمایی دیدم 

توبه کن نبین غسل توبه هم بزار دیگه هم نبین

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
جق زدی منظورت از یه سری کارا اینه؟؟؟🤣🤣

نه بابا استغفرالله 😒 متنفرم از این کارا یه فیلم عاشقانه دیدم که از اون صحنه ها داشت همه فیلمای خارجی دارن شدید بد نبود اما دیدنش هم درست نبود

2706