2737
2734

سلام دوستان .. راستش من مجردم ...۲۰ سالمه .. و اینکه پشت رون هام سلولیت داره ... هیکلم خوبه .. قدمم همینطور ... ولی خب در اثر چاقی و لاغری اینطوری شده ... 

بعد من این قضیه برام مهم نبود .. تا اینکه تایپیک یه نفر رو دیدم که میگفت شوهرم همش از بدنم ایراد میگیره و میگه از سلولیت های رو بدنت متنفرم و... 

راستش من اینو دیدم اصن اعتماد به نفسمو از دست دادم ... با اینکه اینم میدونم حتی مدلهای معروف جهانم سلولیت دارن ...

میخواستم ازتون بپرسم کسی که دوستت باشه از بدنت ایراد میگیره یا همینطوری که هستی دوستت داره؟؟؟!!! 

ببخشید تایپیک رو این مدلی زدم تا همتون بیاید نظر بدید🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلولیت چیه

ترکای رو پوست

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26
2740

ن عزیزم بهت قول میدم اگ دوستت داشته باشه محاله ایراد بگیره 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

من سلولیت دارم شکم دارم جوش دارم 

رژیم گرفتم که درمان کنم اینا ولی با این حال همسرم هیچ وقت درموردشون با من بد صحبت نکرده

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706