2733
2734
عنوان

بعد از ۱۰ سال حامله شد

877 بازدید | 43 پست

خواهرم بعد از ده سال حامله شد وقتی رفتم کربلا از سفره حضرت رقیه براش لباس بچه آوردم آقا رو قسم دادم یکماه بعد برگشتمون حامله شد با اینکه تو این ده سال هرجا میرفت هر دکتری میگفتن هیچ مشکلی نداری ولی بازم بچه گیرش نمیومد ولی خدا اینحوری معجزشو بعد ده سال نشون داد

اخیییییییی عزیزم

دستت طلا

مبارکتون

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خداروشکر🥹

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

چشمتون روشن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706