2733
2739

«إِنَّ اللَّهَ قَادِرٌ عَلَىٰ أَنْ يُنَزِّلَ آيَةً»

خدا میتونه که معجزه ی بفرسته!✨

پس بیا ناامید نشیم، بیا نبازیم، بیا خسته نشیم! باور کن که ما میرسیم..😍

تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند🥲🫁

پ ن : بعد یکماه تعلیقی برگشتم 😒😂❤️

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا دلم گرفته بود از اینکه سایت برای افراد نابینا مناسب سازی نشده و باید با مشکلاتش کنار بیام.
الآن تاپیک شما رو خوندم خدا خیرتون بده.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

خوش اومدی

چرا تعلیق؟

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد
دقیقا تنها چیزی که باعث شده امید داشته باشم به آینده خدا و امام زمان هستن خیلی داره سخت میگذره اما ا ...

بزودی خدا نجاتتون میده

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
بزودی خدا نجاتتون میده

امیدارم سه ساله که منتظرم مامانم کامل خوب بشه یه جاهایی کم آوردم ولی دیگه همه چی رو سپردم دست خودش میدونم یه جوری خوشحالم میکنه که اشک بریزم از شادی پیامت حالمو خوب کرد جوری که بغض کردم الهی خدا همیشه پناهت باشه❤️

2740
دقیقا تنها چیزی که باعث شده امید داشته باشم به آینده خدا و امام زمان هستن خیلی داره سخت میگذره اما ا ...

حال خوب نصیب شما ❤️

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️
امیدارم سه ساله که منتظرم مامانم کامل خوب بشه یه جاهایی کم آوردم ولی دیگه همه چی رو سپردم دست خودش م ...

خوشحالم ک حالتون بهتر شد 

ان شاءالله مادر عزیزتن بزودی لباس عافیت میپوشن 🙏🏻💚

براشون حمد میخونم اگه قابل باشم 

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
دقیقا دلم گرفته بود از اینکه سایت برای افراد نابینا مناسب سازی نشده و باید با مشکلاتش کنار بیام. الآ ...

حال خوب و نگاه خدا به زندگیتون عزیزم 

حال خوب و نگاه خدا به زندگیتون عزیزم 

شما  روانشناس هستین؟ من شنیدم روانشناسها رو خانوم دکتر صدا میکنن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.