2737
2739

روز جمعه ای پوکیدیم تو خونه از خانواده هامون دوریم شهر غریب روز جمعه ای هیچ جا نداریم بریم 

نگید تنهایی پاشو برو بیرون اصلا کیف نمیده صبح رفتیم بازار عین آواره ها دور زدیم الکی برگشتیم خونه 

دوست و رفیق و... همه جمعه ها درگیر خانواده خودشونن وقت ندارن 

فیلم ببینید باهم 

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فیلم ببینید باهم 

ما کلا با سینمای ایران قهریم سرتاسر هفته فیلمای مختلف خارجی تو ژانرهای مختلف دانلود می کنم شبا می بینیم آخر هفته دلم می خواد خونه پدر مادر باشم خواهربرادرم ببینم اگر از دستم برمیاد یه کمکی بهشون کنم حتی خانواده همسرم هم خوبن 

خیلی ها میگن دوری و دوستیه بری نزدیک از این خبرا نیست اختلاف میشه و... ولی دلم گرفته 

2740
ما کلا با سینمای ایران قهریم سرتاسر هفته فیلمای مختلف خارجی تو ژانرهای مختلف دانلود می کنم شبا می بی ...

اره منم بیشتر خارجی منظورم بود حالا ، اینم درک میکنم سخته دوری از خانواده ، باز خوبه تلفن و ویدیوکال و این چیزا هست 🫠 

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
اما من دلم میخاد اگه ازدواج کردم راه دور ازدواج کنم 

وقتی عروسی بشه نتونی خودتو برسونی دلت می ترکه 

وقتی دور از جونت عزا بشه دلت می ترکه 

حال نزدیکانت بد باشه دلت می ترکه 

تو مناسبت های خودتون و بچه ها تنهایی باید جشن بگیری 

خرید میری یکی نیست همراهت 

مریض بشی رو به موت باشی یه نفر نیست کنارت 

خیلی سخته خیلی 

دوست و همکار هم داریم ولی اونا هم سرشون شلوغه درگیر زندگیشونن الویتشون ما نیستیم 

2706