2733
2739

از یه هفته پیش میگفت بریم گردش صبح پاشدیم بیایم میگه هیچی  نخریدیم شوهرم رفته نوشابه و مرغ و اینجور چیزا خرید یه تعارفم نزدن که بزارین ما بگیریم موقع خوردن هم مهلت نمیدادن اینم بگم همیشه شوهر من که از همه کوچیکتره اون میگیره

حالا ابن به کنار خواهرشوهرممم بعدا اومدن شالشو برداشت اومد نشست 

مادرشوهرم هی به من گف شالکو بنداز دور گردنت گناهه دیده نشه دامادم حرف در میاره🫤بهش توجه نکردم دوباره گف میگم اونو بکش جلو گردنت خواهرشوهرم گف مامان چی میگه گفتم نمیدونم که گشت ارشاد شده مادرشوهرم پاشد با عصبانیت زف منم تا الان با اخم نشتم به شوهرم بلند گفتم پاشو بریم اونم گف اره بلند شین الان تو ماشین کنار من نشسته مادرشدهرم یه کلمه حرف نمیزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

شوهر منم توی تفریح و مسافرتا با اینکه بچه ی آخر بود خودش خرج میکرد و داداش بزرگش حتی برای بوش یه چیپس هم نمی‌خرد در طول سفر از ما و مامانش پول میکشید 

الان جایی می‌خوایم بریم کارت شوهرم رو میگیرم 500 دستی بهش میدم میگم ماشین که نداریم بخوای بنزین بزنی 

خودت می‌دونی و این مقدار پول و نیاز شخصیمون 

با پول خرج کردن مشکل ندارم 

ولی اینکه برادرش از ما میکشید بعد که از سفر میومد پول خودش رو میداد طلا پس انداز میکرد مشکل دارم و نمیزارم شوهرم خرج بیهوده کنه 

مادرشوهر منم خیلی حرص درآر هست میاد میخوره خودشو بازور دعوت میکنه بعد پس نمیده برا تولد یا عید هم هیچی پول به بچه هام نمیده خیلی حرص میخورم از دستش تو مسافرت ها قبلا همرامون میامد تا شوهرم دعوا قهر میکرد میامد جلو همه بامن بدحرف میزد دیگ ن خونشون میرم ن هیچ جا باهاشون