2737
2734

والا هر رفتار  زشت و زننده ای که داشتند تا الان تحمل کردم ولی دیگه نمیکنم و نمیخوام غیافه اونها و خاله هام و هیچکس دیگه رو تو فامیل ببینم ادمی که با خواست خودش میره جایی که بهش توهین شه از خر هم کمتره 

خوب کردم جوابش، ندادم بلاکش، کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
افرین  اما صله‌ی رحم از همه مهمتره

صله رحم از کیا؟

مثلا دایی من سر اینکه مامانم ارثشو خواست،،هرچی دهنشون اومد به مامانم گفتن....با منو داداشمم حرف نمیزنن جایی ببینن.

چرا ؟ چون مامانم حقشو خواسته.

ولی عوضش عموهام انقد خوبن که نگو..ولی حیف که یکی از عموهام فوت شد🥺

2740

من با کات و قهر مخالفم،

بجای بلاک ببینن چیکار کردی و چطور رفتار کردی که به خودش اجازه داده باهات بد صحبت کنه..

زیادی شوخی کردی زیادی حساب بردی 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
من با کات و قهر مخالفم، بجای بلاک ببینن چیکار کردی و چطور رفتار کردی که به خودش اجازه داده باهات بد ...

چرا فکر میکنید همیشه خودمون کار بد کردیم که رفتار بد داشتن؟چرا نمیگید اون طرف جنسش خرابه؟

چرا فکر میکنید همیشه خودمون کار بد کردیم که رفتار بد داشتن؟چرا نمیگید اون طرف جنسش خرابه؟

ببین عزیز من وقتی کامنت میزنم برای اسی میزنم ...و قبلش حتما محتوای تاپیکشو تحلیل می کنم، اول متن گفته= 1.چندین و چندین بار رفتار زشت شونو تحمل کردم.

یعنی هر چی میگفتن اسی زیاد واکنش قاطعانه ای نمی‌کرده و این ها هم خب ادامه میدادن

2. دیگه نمی‌خوام قیافه دایی و خاله هامو ببینم. 

این نفرت رو نمیتونه بده بیرون و دیگه یهو قهر کرده. چون همه‌چیز رو هم جمع شده

3. دایی متوجه شده که ایشون قهره، زنگ زده که عذرخواهی کنه 

ایشون بلاک کرده...

اون قسمتی که گفته خوب کردم جوابش رو ندادم بلاک کردم رو اگه دقت کنی یجوری آخر گفته انگار یکمی عذاب وجدان داره و دنبال تایید بقیه است.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706