2737
2734
عنوان

رفیق داداشم خیلی روش زیاده

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 71 پست

والا اگه این واقعی باشه .یه تاسف به حال خودت بخور با همچین داداشی که دوست ولوییش بیاد به خواهرش بگه شیر برنج .چه سبک و بی شخصیت بوده طرف .حق با توعه و اصلا مگه خواهر کلفت داداشه‌. مهمون اون بود میخواست خودش دست به کار شه

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸

با اون قسمت پوزخند تمسخرآمیز کل رمانای کل کلی سایت نود و هشتیا از جلو چشمام رد شد😂

چی بگم ما با خود خواهر و برادر هم به زور کنار میایم چه برسه به دوستاشون

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاثیر رمانه اینا 

شرط میبندم اینو تو یه رمان خوندی جو زده شدی تایپک زدی 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
حس کردم دارم رمان می خونم 😂😂 سرکاری دوستان احتمالا و گرنه داداشت چطور می تونه قبول کنه وقتی والدین ...

من مسئول اینکه تو چی برداشت میکنی نیستم .میخوای باور کن می خوای نکن 

کسی مجبورت نکرده که بیای تو تاپیک من ناراحتی برو بیرون 

مگه من بیکارم که بیام اینجا ملتو سرکار بذارم 

داداشم و دوستش همه جیک و پیکشون با همه همبازی بچگیشه و بارها شده که بیاد منزل ما غریبه که نیست 

این کجاش عجیبه ؟ این که اومده خونه ما مهمونی ؟ 

2728
من ۱۶  .داداشم ۲۰ اون ۲۴ .خودم هم عذاب وجدان گرفتم .میدونی نتونستم خودم رو کنترل کنم

عذاب وجدان نداره بابا.اخه اون چه شوخی سبکیه با تو می‌کنه .

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
2740
با اون قسمت پوزخند تمسخرآمیز کل رمانای کل کلی سایت نود و هشتیا از جلو چشمام رد شد😂 چی بگم ما با خو ...

خب دوست معمولیش نیست رفیق چندین و چند سالشه 

اتفاقا من اهل رمان خوندن نیستم 

این اتفاق برام پیش اومد اومدم واسه شما هم تعریف کنم که ببینم من مقصرم یا اون همین 

من نمیفهمم منظورتون چیه عزیزم 

من مسئول اینکه تو چی برداشت میکنی نیستم .میخوای باور کن می خوای نکن  کسی مجبورت نکرده که بیای ...

وقتی تایپیک می زاری باید پذیرای هر نوع مطلبی باشی از سرتاپاش عجیبه 

ولی نگا کن بچه جون رمان نویس خوبی می شی واسه بچه راهنمایی ها برو سایت نودهشتاد 😂😂😂

معذرت خواهی اینا نکن ولی به داداشت بگو دوباره دعوتش کنه یه غذا خوبم درست کن

خودم هم میدونم تند رفتم نباید یهو بهش تشر میزدم اعصابم خورد شد یکدفعه بهش توپیدم .یهو نفهمیدم چی شد 

اره بابا مگ میشه من دوست داداشم جرات نداره به من تو بگه 😬😂

خب همه که مثل هم نیستن 

گفتم اصلا آدم مبادی آداب و ماخوذ به حیایی نیستش 

خیلی رکه و اصلا هیچ ابایی نداره خیلی بی پرده صحبت میکنه 

2706