2733
2739
عنوان

رفیق داداشم خیلی روش زیاده

1517 بازدید | 71 پست

مامانم اینا رفتن شیراز من و داداشم موندیم خونه .بعد داداشم دوستشو دعوت کرد خونه به من گفت یه فکری برای شام بکنم 

منم الویه درست کردم 

بعد این دوتا باهمدیگه رفتن زمین فوتبال شب برگشتن . سفره رو چیدم که غذا بخوریم .بعد این ها نشستن پشت میز مشغول شدن.دوست داداشم یکم کرم داره رو کرد گفت یادم باشه یه کتاب آشپزی برات بگیرم جون هرکی دوست داری نمک و فلفل رو از غذا نگیر مزه کوفت میده 

بعد من گفتم اها واسه همین داری لقمه کله گربه ای میگیری با غذا انگشتام میخوری ؟ گفت آدم گشنه سنگم بذاری جلوش می خوره.بعد من به حالت قهر پاشدم رفتم داداشم گفت تو که هنوز چیزی نخوردی گفتم سیرم.ددوستش بهم تیکه انداخت گفت یه خانم باکلاس اینجور وقتا میگه میل ندارم شیربرنج( من پوستم یه مقدار سفیده واسه همین بهم میگه شیربرنج 😬) بعد منم عصبانی شدم در اتاقو محکم بستم .

دوباره فرداش منو تو خونه تنها گذاشتن رفتن باشگاه .منم زنگ زدم واسه خودم مرغ کنتاکی سفارش دادم چیزیم نپختم از توی حیاط چند تا قلوه سنگ پیدا کردم گذاشتمون رو میز بعد اینها که رسیدن خونه جفتشون کپ کردن .داداشم گفت اینا چیه؟ گفتم آدم گشنه سنگم بذاری جلوش میخوره پس بفرمایید نوش جان کنید بعد دوستش بهم یه پوزخند تمسخر امیز زد زد رو شونه داداشم گفت خدا بهت صبر عیوب بده چی میکشی از دست این 

بعد گفت شب خوبی بود .بعد راهشو کشید رفت منم لجم گرفت از حرصم گفتم اگه یذره  به فکر بالابردن سوادت بودی شاید الان

شعورت میرسید که نباید مزاحم بشی حتی اگه داداش من توی رودروایسی دعوتت کنه بیای سرسفرش  بشینی (بچه ها میدونم 

خیلی حرف بدی زدم سرزنشم نکنید دست خودم نبود خونمو به جوش آورده بود) بعد اخماش رفت تو هم به داداشم گفت من که اصلا دلم نمیخواست همچین خواهری داشته باشم بعد گذاشت رفت .داداشم هم پشتیشو گرفت به هواخواهی از اون گفت این چه طرز برخورده خجالت بکش …

حالا به نظرتون کار من زشت تر بود یا اون ؟ حق داشتم باهاش اونجوری حرف بزنم؟ 

ببخشید طولانی شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ببخشید ک ابتو میگم 

منم خودم داداش دارم و شده خونه تنها باشیم ولی اجازه اوردن دوستشون رو به خونه هیچ وقت نداشتن وقتی منو اونا تنها بودیم

براهمین چیزاس ک میگم گلم

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

حس کردم دارم رمان می خونم 😂😂 سرکاری دوستان احتمالا و گرنه داداشت چطور می تونه قبول کنه وقتی والدین تون نیستند یه غریبه رو بیاره خونتون بهش شام و ناهار بده 

والا داداش من رفیقش می امد دم خونه حق نداشتیم آیفون جوابشو بدیم 

ببخشید اون آقا خودش مگه خانواده نداره می یاد خونه شما 

دروغ قشنگی بود 

2706