2733
2739

دیشب داشتیم میرفتیم بیرون همسرم هی چپ چپ نگا همسایمون میکنه پسر مجرد ی دفعه برگشت گف چرا هربار میای میری چپ نگاه میکنی خلاصه بحثشون شد ،همسرم منو گذاشت دم اموزشگاه گف بمون من برم حسابش و برسم و بیام گفتم اگه بری زنگ میزنم ب پسرعموت بیاد گفت نزن وگرنه ناراحت میشم ،رفت منم زدم حالا از دیشب دعوامون میگه چرا گفتی،میگم بابا تک و تنها ترسیدم بکشنت نمیفهمه اصلا 

میزاشتین بره با دماغ شکسته بر میگشت😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجور مواقع نمیشه گفت کارت درست بوده یانه. ممکن بود هیچ اتفاقی نیفته، دراون صورت توام که چیزی نمیگفتی شوهرتم ناراحت نمیشد‌. اما ممکن هم بود اتفاق بدی بیفته... اون موقع حسرت میخوردی کاش زنگ میزدم و خودمو بد میکردم اما اتفاق بدی نمی افتاد. این چیزا شانسی هست. باید شوهرتو بشناسی اگر الکی گفته که حسابشو میرسم نباید زنگ میزدی یه عده مردا الکی ظاهرا خودشونو قلدر نشون میدن. اگرم واقعا آدمی هست که دعوا کنه خب کارت درست بوده، بعد یه مدت یادتون میره مساله و دعوای مهمی نیست.

اره اشتباه کردم واقعا دل نگرانی زیادد اشتباه من ک هر کاری و ی بار انجام میدم طرفم قدردان بود ک هیچ و ...

اصلا نگران نباشین خودش برمیگرده برای عذرخواهی😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2738
الان عمش شام دعوت کرده گفتم نمیام حالا هی میگه پاشو بپوش 

😅😅😂😂😂