2733
2734
عنوان

ی اتفاقی😂

99 بازدید | 15 پست

خانمه کنارم نشسته بعد مسیرم زیاده کلمو کردم دارم موزیک ویدیو نگاه میکنم 

چند وقته کارای ی خواننده دنبال میکنم زنه نه تنها زل زد به گوشیم که برگشته میگه خوانندست؟

یجوری بود اصلا 

منم ی لحظه تو افق محو شدم بعدش گفتم بله خوانندست 

گذشته میگه ببخشید نفهمیدم از اقوامه (فکر کرده بود مثلاً نامزدمه😂) بعد که دوباره گفتم طرف خوانندست طلبکار شد 

خیلی جدی و عصبی گفت چرا دفعه اول گفتی نه😂

سنش تقریباً بالاست

مردم رد دادن😅😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا میترسم الآنم بخونه بیاد منو بزنه

سالم برسین خونه صلوات😂😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2738
نههههه😂

ناراحت نشین اما بازگشت همه ما به سوی اوست😂😂😂

البته به شوخی میگم😁

2706