2737
2739

بدی: گرما، حشرات،آب شدن بستنی،خیس شدن لباس بخاطر عرق کردن😑و ...

خوبی ها: کولر،شلوار نخی،میوه های خوشمزه، مسافرت،تعطیلات و..

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

وای متنفرم از تابستون

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگ آفتاب 

از نور طلایی آفتاب خوشم میاد😂♥️

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!
2728
وای متنفرم از تابستون

منم بدم میاد زمستون خیلی خیلی خوبه 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2740

انرژی بیشتره، من زمستون افت تحصیلی پیدا میکنم اصلا😑

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀
نبودن مدرسه و تعطیلات و... واسه من که تابستون قراره بهترین تابستون زندگیم باشه

موفق باشی😍

شلوار نخی جز اپشنای تابستونه؟؟🤣🤣

ارههه🤣🤣

بدی ، گرمای شدید ، حمام هم برام فرقی نمیکنه توی هر فصلی که باشیم من روزانه دوش میگیرم

خوبی ، تعطیلی زیاد و تایم آزادتر ، مسافرت ، انجام کارای مورد علاقت با دغدغه کمتر ، میوه هاش ، لباسای خنک ،باد کولر ، یخمک ، انگار سرحال تر و شادتریم و ....

با اینکه گرمه ولی از زمستون بیشتر دوسش دارم حس زندگی داره زمستون انگار خیلی ساکن و تاریکه

بله

گوجهههههههه سبزززززززز🥲😍😍😍😍😍 @اوج_آسمان    

اخ آخ 

2706