2737
2734
عنوان

لطفا نظرتونو بگین

31 بازدید | 3 پست

من و دو تا از دوستام قرار گذاشتیم بریم کافه بعد من چند ماه پیش ماشین خریدم هیچکدومشون تبریک نگف البته اون یکی زیاد نمیبینم ازم دوره مطمئنم زیاد خبر نداره ازم ولی با این یکی رفیقم نزدیک هستم واحد رو به رومون میشینه خلاصه چندبار منو دید تبریک نگف با اینکه ما از بچگی باهم دوستیم و مثل خواهرم میبینمش. خلاصه ظهر تو گروه پیام داد ک با اسنپ بریم دیگه؟ منم بهش ن با ماشین میریم بعد دوباره برگشتم گفتم ماشینم اونم گفت پس به نازنین هم بگیم با ماشینت بریم دنبالش اون اسنپ نگیره راستی امشب دهنتو سرویس میکنیم باید شیرینی ماشین و بدی با شوخی مثلا گف… منم خندیدم چیز خاصی نگفتم دیگه 

ولی من بخدا کاری به پول ندارم ولی زورم میاد برای کسی ک بخاطر یه وسیله چشم تو چشم باهام تبریک نگف حتی اسم ماشین شد صورتش میکرد اون ور ،شیرینی بدم بنظرتون اگه رفتیم کافه یا موضوع شیرینی باز کرد چی بگم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا اینجور بگم ؟

آره می‌خوان حالا هزینه ی کافه یا رستوران رو بکنم تو پاچه ی شما

شما هم که میگی حسودن پس اینجوری بگو

یا بگو شیرینیش دور دور توی خیابون که هم بهتون خوش بگذره هم بیشتر بکنیش تو چشمشون😂

2728