2737
2739
عنوان

کسی ک میخوامش❤️

131 بازدید | 15 پست

دیوونه من ک بدتو نمی‌خواستم چرا نموندی💔

یادته از وضع اقتصادی گله میکردی بهت چی گفتم؟گفتم فدای سرت تهش اینه دو تا کارتن برمی‌داریم میریم زندگی میکنیم😍باور کن از ته قلبم گفتمااا اما خب تو قدر ندونستی🙂

تو هم ب من بد کردی هم ب خودت آخه صورت گردو

راستی من هنوز چشم انتظارتمااا

بیای بگی داشتم شوخی میکردم باهات دیوونه مگ میشه نخوامت🥹

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیخیال فداسرت میگذره امیدوارم انقدر زندگی به کامت باشه که هیچ وقت واسه هیچی ناراحت نباشی

خیلی چیزا هست ک بخوام باهاش خوشحال باشما اما نمی‌دونم چرا نمیتونم هر کار میکنم

لعنت به هرچی جداییه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738
آره خب حتما تازه تموم کردید؟ یا طی روز مشغول چیزی نیستی

من دوساله درگیرم میخوامش یک طرفس اون منو نمیخواد

چرا اتفاقا خودمو مشغول میکنم چیز زیادی هست ک بخوام باهاش خودمو شاد کنم اما نمی‌دونم چرا نمیشه انگار ک نمیخوام

من دوساله درگیرم میخوامش یک طرفس اون منو نمیخواد چرا اتفاقا خودمو مشغول میکنم چیز زیادی هست ک بخوام ...

یه تغییر تو زندگیت ایجاد کن بنظرم

یه سبک جدید از زندگی

یه سری کارهایی که تا حالا انجامشون ندادی انجام بده جاهایی که تا حالا نرفتی برو فکرتو مشغول کن 

اگه چیزی ازش یادگاری نگه داشتی رو از جلو چشمت دور کن جاهایی که باهاش رفتی سعی کن تنها نری سعی کن نشونه هارو حذف کنی

یه تغییر تو زندگیت ایجاد کن بنظرم یه سبک جدید از زندگی یه سری کارهایی که تا حالا انجامشون ندادی ان ...

اینا رو انجام دادم ولی ته ته تهش حس میکنم ی جا زندگیم میلنگه کمه ی چیزی

یه تغییر تو زندگیت ایجاد کن بنظرم یه سبک جدید از زندگی یه سری کارهایی که تا حالا انجامشون ندادی ان ...

مثلا من بی نهایت دلم میخواد کلا مجرد بمونم ولی حس میکنم تااخر این نبودش حس بشه

2706