2733
2734
عنوان

شوهرم جلوی جمع سرم داد زد

739 بازدید | 33 پست

دیشب باغ بودیم باخانواده مادریم بعد پسرخالم 6سال ازم کوچیکتر هعی میگفت بچه تو بده بچه تو بده بچه هم خواب بود و دیروقت بود نمیخواستم بد خواب بشه بهش گفتم صبر کن بیدارشد ورش دارببرش خونتون اصلا دستمم جلوش گرفته بودم مبادا اذیتش کنه و یدفعه دستم گرف به شوخی گفت دوباره میپیچونم براتا 

یدفعه قبل ازدواجم با هم دعوامون شد سرتیم فوتبال اون زمانم من کلسیم بدنم کم بود اصلارفشاری هم وارد نکردا ولی در رفت یه مدت دستم بندش بود و منم این قضیه رو برا شوهرم تعریف کرده بودم قبلا

شوهرمم عصبانی شد و ب پسرخالم گف اون تایم من نبودم الان یکی بهش تو بگه گردنش میشکنم و رو کرد ب من گف بلندشو بیا پیش خودم بشین ک انقدر خود سر و

بی فکری خاک ت سرمن ک مادربچم هنوز نمیدونه باید چ رفتاری داشته باشه با یه مرد غریبه 

من اصلا هیچی نتونستم بگم اصلا پیش نمیاد داد بزنه خیلی کم شاید سالی یکبار اونم چی بشه بعدم پسر خالمه مثل داداش نداشته خودمه ازتایمی ک بدنیا اومد تاالان باهم بودیم واقعا جلوی بقیه خجالت کشیدم درسته تو جمع قربون صدقه ام نمیره ولی باهام

خیلی خوب رفتار میکنه و سابقه این موضوع نبوده در حد یه چشم غره هم خبری نبوده اگ از ی موضوع هم ناراحت میشد تنها میشدیم گوشزد میکرد ک حواسم جمع باشه

همون دیشبم مجبورم کرد برگشتیم قهر نیستا ولی محلمم نمیده زیاد 

مقصر من بودم واقعا؟

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مقصر تو نیستی 

مقصر شوهر ته یک کم دگم هست 

متوجه نمیشه هر خانواده ی فرهنگی داره

خواهرم هروقت نصیحتش میکنم بهم میگه نخود خانوم😐😐😐 چند وقت پیش هم بهم گفت همون موقع اومدم تو سایت ی نظر دادم ی کاربر گفت تو چی میگی نخود خانوم 😮 فک کنم دلیلی داره😁 اینم داستان اسم من 

بنظرم برو خداراشکر کن شوهر با غیرت داری دیگ غیرت مرد و حیای زن تو این زمونه گم شده 

بعدشم بنظرم اره تو مقصر بودی جلو شوهرت این کارا نکن تنهایی بکن شوهرت حساس نشه وگرنه دیگ نمیزاره جایی ک اونا هستن بری

2740
مقصری که همه چی و رو برای شوهرت تعریف کروی 

مامانم همینه میگه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2706