2737
2739

سوال دارم کسی هست لطفا بگه میشه واسه نهایی بعد امتحانات شبه نهایی تو خونه بخونم؟قراره بریم به معاون بگیم که این دو هفته رو تو خونه بخونم اصلا اگه مستمر ندم چیزی میشه؟بعد تو کارنامه چه نمره ای هست؟

اصلا مستمر مهم نی بشین خونه بخون

بزا غیبت بزنن مهم نیست تا الان رفتی شبه نهایی هم میدی قبل عیدم رفتی نمیشه اینارو خط بزنه این دو هفته رو حساب کنه فقط ی اطلاع بده ک نمیری

اگرم کم دادن اصلا مهم نی تو کنکور فقط نهایی دوازدهم برا امسال مهمه سال بعد11و12

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا مستمر مهم نی بشین خونه بخون بزا غیبت بزنن مهم نیست تا الان رفتی شبه نهایی هم میدی قبل عیدم رفت ...

فقط عزیزن یه سوال من دهمم بعد تو خونه بخونم برام بهتره چون برم مدرسه اصلا نمیتونم بخونم مخصوصا چون نهایی هست اگه من نهایی ۲۰ بگیرم مستمر هم ۲۰ میزنه؟

فقط عزیزن یه سوال من دهمم بعد تو خونه بخونم برام بهتره چون برم مدرسه اصلا نمیتونم بخونم مخصوصا چون ن ...

نهایی ارو سعی کن مسلط شی بالای18بیاری اگه نمراتت تا الان خوب بوده باشه و مث بعضی معلمای ما عقده نباشن بله 

چون باید به این درک برسن برا تفریح نیست غیبتت برا درسه

نهایی ارو سعی کن مسلط شی بالای18بیاری اگه نمراتت تا الان خوب بوده باشه و مث بعضی معلمای ما عقده نباش ...

معلمامون زیاد سخت گیر فکر نکنم باشن خانوادمم هم با معاون و مدیر حرف میزنه که اونا هم به دبیرام بگن  

2740