2733
2739
عنوان

نظرتون رو بگید ممنون

118 بازدید | 30 پست

من دخترم درس هاش خیلی خوبه  امسال  نهم هست انتخاب رشته داره و تجربی رو انتخاب کرده ما توی شهرستان هستیم و فقط مدرسه نمونه دولتی داریم ولی دخترم از اول سال داره برای تیزهوشان میخونه و از شهرستان ما تا مدرسه ای که میخواد تیزهوشان قبول بشه ۳ ساعت راه هست و احتمال ۹۰ درصد هم تیزهوشان قبول میشه ولی من ناراضی هستم و باباش راضی هست که بره و دخترم هم میخواد بره من میدونم که این بچه خیلی وابسته هست به خانوادش و اصلا نمیتونه مثلا ما میریم یه جایی تا ۲ روز دیگه اشکش در میاد و نمیتونه ولی نمیتونیم متقاعد کنیم که بمونه و نره ....به نظرتون چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو شهر خودتون بخونه 

والا چیزی تو تیزهوشان نیس 

خواهرم هروقت نصیحتش میکنم بهم میگه نخود خانوم😐😐😐 چند وقت پیش هم بهم گفت همون موقع اومدم تو سایت ی نظر دادم ی کاربر گفت تو چی میگی نخود خانوم 😮 فک کنم دلیلی داره😁 اینم داستان اسم من 
2731
بزار بره نتونست دوام بیاره بعدا یه کاریش بکن اگر جلوهش بگیری تا ابد سر کوفت میزنه 

اگه بره تیزهوشان دیگه منصرف بشه نمیتونه برگرده بره نمونه دولتی به خاطر همین داریم میگیم نرو میگم من میتونم خودم  زندگی کنم

2740

نظر خودمو راجب مدارس سمپاد میگم

به عنوان کسی که ۶ سال تموم اونجا درس خوند باید بگم حقیقتا بچه های اونجا نسبت به بقیه مدارس متفاوت ترن البته بعضی هاشونم نه...ولی خب در کل وضع آموزشی و اهمیت دادن به دانش اموز و اهمیت به تدریس بهتر خیلی بهتره جو غالب بر محیط درسیه و عموما بچه ها بفکر پیشرفت ان 

لطفا زحمت های دختر تون رو حروم نکنید 

ولی نمیتونه میترسیم بره اونجا نتونه زندگی کنه و از ناراحتی  افسردگی بگیره

بعضی از بچه های مدرسه ما خوابگاهی بودن بعضی هاشون از راه دور میومدن 

این شرایط و با دختر تون در میون گذاشتین؟

اگه بره تیزهوشان دیگه منصرف بشه نمیتونه برگرده بره نمونه دولتی به خاطر همین داریم میگیم نرو میگم من ...

شما برید اونجا بعدم نه بابا میتونه این همه آدم تونستن دختر تو هم روش یاد میگیره وابستگی کم کنه

همون موقع كه به فكر بچه به دنيا آوردن بوديد بايد به تمام اين مسائل فكر ميكرديد . بچه مسئوليت داره . اگر بچه ت تيز هوشان قبول شد بايد نزديك مدرسه ش خونه اجاره كنيد . به جاي اينكه هر روز دخترت 3 ساعت تو راه مدرسه باشه شوهرت 3 ساعت تو راه خونه و محل كارش باشه . از خدا بچه خواستيد و حالا بايد براش فداكاري كنيد . 

نظر خودمو راجب مدارس سمپاد میگم به عنوان کسی که ۶ سال تموم اونجا درس خوند باید بگم حقیقتا بچه های ا ...

بله درسته دخترم هم به خاطر اینکه نتایج قبولی توی مدارس تیزهوشان بیشتره میخواد بره ولی فکرمیکنم که بتونه تنهایی اونجا زندگی کنه چون بیشتر از همه به باباش وابسته هست حتی دیشب که داشت به باباش میگفت من قبول شدم میرم اشک تو چشماش جمع شده بود

2706