2733
2739

من دوتا بچه کوچک دارم اکثرا همیشه خونمون بهم ریخته اس یا جایی میریم نمیتونم آرایش و قشنگ آماده بشم عطر بزنم وقت نمیکنم البته شوهرم اصلا جایی میریم انگار بچه نداره اصلا مواظبشون نیست چیکارکنم هرچی هم خونه میگم جایی رفتنی باید یکی رو نگه داری میگه باشه وقتی میرسیم یادش می‌ره اصلا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این مسائل باید قبل بچه دار شدن در موردش صحبت میشد..

ولی خب الانم بد نیست بگی

مستقیم صحبت کن و انتظاراتتو همراه با صحبت در مورد اینکه خسته میشی بگو

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740

ما دیروز داشتیم میرفتیم مهمونی نمی دونستم به شوهرم برسم به بچم یا به خودم بچم گریه میکرد شوهرم ازم لباس میخواست دیگه دیوونه شده بودم 

حالا خوبه بهش گفتم لباسات کجاست همش رو جداگونه چیدم ولی بازم از من میخواد لباساشو یا هر چیز دیگه ای که باشه 

خواستم بگم همشون همینن

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
نه نمیتونم تنهایی جایی برم فقد یکم کمکم کنه بسمه

بنظرم از فکر تغییر آقایون بیا بیرون.من ک انقد حرف زدم و دیدم وقتی مسئولیت پسرم میدم بهش عصبی میشه و جو سازی می‌کنه و همه چیز بدتر میشه

یه کاری کن مثلاً یه جا رفتین بچه ها بفرست پیش باباشون تو جمع بگو فلانی جان حمایت به بچه ها باشه من می م آشپزخونه کمک ، یا می‌خوام برم سرویس . اینجوری چندباری مسئولیت نگهداری بر عهده شون باشه اوکی میشه ان شاالله

2706