2733
2734
عنوان

واقعا نمی‌دونم چیکار کنم کاش تو ایران جدا شدن اینقدر سخت و بد نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 48 پست

فکر کنم کلا از ازدواجت ناراضی هستی 

تاپیک هات را خوندم 

خیلی سعی داری باهاش بحث کنی 

اینجوری ازت زده میشه

تا وقتی مسئله خیلی جدی که حقت پایمال نشده و یا بی احترامی بهت نشده نیاز نیست واکنش اینقدر نشون بدی 

خیلی چیز هارا باشوخی رد کن

اگه هم کلا دوسش نداری و یا فرد دیگه ای را دوست داری همین الان تصمیمت را بگیر عزیزم

فکر نکن بعد عروسی معجزه میشه و همسرت عوض میشه❤️

عزیزززن😓مشکلتون چی بود؟بعد چن سال زندگی جدا میشین؟؟

مهمترین مشکلی که داشت مشکل جنسیش بود ولی خب من چون خیلی دوسش داشتم بهش اهمیت نمی‌دادم و بروشم نمیکردم....

خستم، خیلی خسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم کلا از ازدواجت ناراضی هستی  تاپیک هات را خوندم  خیلی سعی داری باهاش بحث کنی  ...

نه دوسش دارم ولی بعضی رفتاراشو دوست ندارم خودشو دوس دارم خانوادش دوست ندارم نمی‌دونم اون بد دهنی کرد منم بد دهنی کردم بهش الان دیگه رفت تا یکی دو هفته دیگه آشتی کنیم

2728
عزیزم منم بهترین ها سر راهت باشه گلم🥺

نگاکن  منم در حال طلاقم با یه بچه   همین که فکر طلاق از ذهنم میگذشت هزارتا ناراحتی و ..... و ۵۰ درصد هم برای بچه       ولی باور کن یک هفته ست میرم سرکار و روحیه عالی دارم و بچه رو هم میبرم مهد     اصلا پروفایلشو چک نکردم    و واقعا خوشحالم که دارم از چنین انگلی جدا میشم   والا ارزش ما بیشتر هست تا اینکه سالها با یه ادم بد زندگی کنیم   قدر خودتو نو بدونید   همین ‌...... البته اگر واقعا بد تو عقدی واقعا جداشو     اگر واقعا بد و قابل اصلاح نیست 

این تجربه منه    منم عاشقش بودم و .... اما بلاخره خودم جمع کردم و عقل اومد تو کله م     هزارتا بلا سرم می اورد اما من ساده    خداروشکر حمایت خانواده رو دارم

2740

عزیزم خواهرانه بهت میگم نذار شوهرت روی خانوادت حساس شه 

اگه دوسش داری به خانواده ش احترام بذار،حداقل حفظ ظاهر کن 

هیچوقت جلوی شوهرت از خانواده ت حمایت نکن 

بخصوص وقتی حق با شوهرته ،

بعد از یه مدت حساسیت هاش کمتر میشه و اونم تو رو اولویت زندگیش قرار میده.

فداتبشم من عزیزدلم زندگی اونا دو سه تا مشکل داشته باشه مال ما هزارتا داره سختمه دیگه کاش میشد بمیرم ...

منم مجردم ، ازدواج برام شده حسرت ، تازه با بیشترین تعداد خاستگار ، ولی انقد ک مشکل دارم ، ازدواج بکنی یه بدبختیه نکنی یه بدبختی دیگ ، منم دلم میخاست میمردم

2706