2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم۱۹سالشه بچه دومش چن روز پیش ب دنیا اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 2232 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیخیال  به شوهرت بگو مادرت خیلی دلموشکسته تا شوهرت بدونه  خودتم خودتو درگیرنکن اگه شوهرت ...

متاسفانه شوهرم تو این مورد اصلا خوب نیس..خودش پسر دوسداشت..ولی بیشتر جنسیت دست خودشه..من خواهربرادرام همشون پسر دارن..دقیقا ۷تا نوه ی پسری داریم از طرف خونواده خودم اصلا دختر ندارن اونا

از من دو سال بزرگ تره خواهر شوهرت من دارم گریه میکنم مامان بیا بریم پارک امشب    

بخدا اینچیزارو دوبرابر من میدونه..من بعضی موقعها از اون سوال میکنم..من خودم همسن خواهرشوهرم بودم خدا شاهده فک میکردم بچه از پشت ب دنیا میاد

2740
عزیزم من دختر پسر نکردم ک ..گفتم مادرشوهرم داره شورشو درمیاره

حالا بذار بچه هات بزرگ‌شن، انقد اختلاف تربیتی و فرهنگی بچه های تو با اونا فاحش هست که دیگه کسی به دختر پسر بودنشون فکر نمیکنه. شما راه خودت رو برو

متاسفانه شوهرم تو این مورد اصلا خوب نیس..خودش پسر دوسداشت..ولی بیشتر جنسیت دست خودشه..من خواهربرادرا ...

شوهرم من چندین ساله در حسرت یه دختره . واقعا خدا به چه بی لیاقت هایی دختره میده ببخشیدااا. اما تمام طایفه ی شوهرم همشون پسرن و همه در حسرت دختر 

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
متاسفانه شوهرم تو این مورد اصلا خوب نیس..خودش پسر دوسداشت..ولی بیشتر جنسیت دست خودشه..من خواهربرادرا ...

وقتی انقد براش مهم بود، باید سرکیسه رو شل می‌کرد شما میرفتی آی وی اف. الان که دیگه وقت این حرفا نیست

2706