2733
2739

دوست دارم شفای پسرمو بهم بدن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من نخوندم ولی خیلیا ازش تعریف میکنن ومیگن حاجتای محالشون با نمازشب بدست اوردن

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من زمانی در شرایط روحی سختی بودم و حس میکردم هرگز از اون بحران خارج نمیشم دلتنگی و غم از دست دادن عزیزانم بشدت منو عذاب میداد شروع کردم 

نه‌تنها موجب قوت قلب و آرامشم شد 

بلکه به مرور همه چیز برام به سهولت پیش می‌رفت 

کارهام روی روال قرار گرفت و موقعیت هایی که سخت در تلاش برای دستیابیشون بودم نصیبم شد به لطف خدا 

و این هم بگم روی زیبایی ظاهرم هم تاثیر زیادی داشت 

چهره شاداب و روشن 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2738
میشه بگید چه جوری هس؟ 

عزیزم ۱۱ رکعت هست نیمه شب ۴ تا دورکعتی و دو رکعت به نیت نماز شفع که رکعت اول  سوره ی ناس و رکعت دوم بعد حمد سوره فلق میخونی و یک رکعت به نیت نماز وتر که یک حمد سه تا توحید بک فلق ویک ناس  و درقونت لسن ۴۰‌مومن و استغفار برای اونا و ۷ بار هذا مقام العاذ بک النار و ۷۰ تا استغفرالله  و ۳۰۰ تا العفو و بعد حاجتت رو میخواهی و تشهد و سلام و بعد تسبیخات حصرت زهرا رو میگی

من زمانی در شرایط روحی سختی بودم و حس میکردم هرگز از اون بحران خارج نمیشم دلتنگی و غم از دست دادن عز ...

منم ب حاجت دارم هر چی دعا میکنم به درو دیوار میزنم فعلا نشده و به شدت  بی تاب هستم

منم ب حاجت دارم هر چی دعا میکنم به درو دیوار میزنم فعلا نشده و به شدت  بی تاب هستم

حاجت رواییتون انشالله 

نذر چهل روز ایت الکرسی هر روز چهل بار کنید 

برای من معجزه بوده همیشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ممنون نیمه شب یعنی چه ساعتی؟  دوازده هم میشه؟  واسه  اون 4 تا دو رکعتی باید چه نیتی ...

تو اینترنت سرچ کن نیمه شب شرعی چه ساعتیه از اون ساعت میتونی بخونی تا لحظه اذان صبح 

2706