2737
2739
عنوان

وای الان خودمو میکشم😭😭😭😭

206 بازدید | 15 پست

آخه کی واسه زیست ۲ روز وقت میزارهههه😭😭😭😭😭۶ تا فصلو چجوری جمع کنمممم 

۲ تاش مونده نمیدونم چجوری بخونم دارم گریه میکنم😭😭😭گیاهههععه چرته چرتتتت بخدا موهای خودمو میکنم وایییییی😭😭😭همه دوستام دارن گریه میکنن😭😭😭چیکار کنم الااننننننن 

گیاه و تنفس موندههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو فک کن من ریاضی دارم تو دوروز🫥🫥🫥💔💔💔

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
2740

عزیزم من پارسال کنکور دادم از من بهت نصیحت 

شبه نهایی که اصلا مهم نیست حتی اگر به عنوان مستمر هم حساب بشه 

اما یه فرصت مطالعاتی فوق العاده خوبیه که اگر درست ازش استفاده کنی تو نهایی خیلی خیلی اوضاعت خوب میشه 

به چشم یه امتحان بهش نگاه نکن و به نمرش فکر نکن فقط تلاش کن جاهایی که برات سخت هستش رو به بار خوب خوب خوب بخونی که برای نهایی فقط به مرور کافی باشه 

😭نمرش میره مستمررر حالم خیلی بده نمیخوام برم فرداا😭

خب مستمر تو نهایی اثیر نداره که منم فردا شبه نهایی دارم ولی لای کتابو باز نکردم فقط میخام برای نهایی بخونم

خب مستمر تو نهایی اثیر نداره که منم فردا شبه نهایی دارم ولی لای کتابو باز نکردم فقط میخام برای نهایی ...

شما که خیلی داری اشتباه می‌کنی عزیزم 

به شرطی این کار درسته که شما الان زمان مطالعه رو به تست و کنکور اختصاص بدی نه اینکه تو نی نی سایت باشی و برای فردا هم نخونده باشی 

بچه ها اینو به دوستاتون هم بگین 

زمانی برای فرجه امتحانات نهایی هست خیلی خیلی کم هست تقریباً یک روز برای هر درس 

و شما قطعا نمیتونید در حد امتحان نهایی که پنجاه درصد تاثیر قطعی داره تو اون یه روز کتابو جمع کنید 

پس از ابن فرصت استفاده کنید 

به خدا بعدا خودتون ضرر میکنید 

2706